Скоро в продажу оновлена версія Vu + Zero HD

17 жовтня 2019

Зовсім скоро в продаж надійде інноваційна версія популярного ресивера на Linux Vu + Zero HD. Новинка, ресивер Vu + Zero HD в версії Rev.2 , буде мати оновлене апаратне забезпечення, яке додасть підтримку не тільки кодека H.264 для MPEG-2 / MPEG-4 в HD дозвіл, а й H.265 / HEVC - тільки для HD (без 4K UltraHD).

Ціна на новинку буде вище, ніж стандартна версія Zero HD без HEVC .

Vu + Zero HD Rev 2


Vu + Zero HD є одним з найбільш недорогих і, до недавнього часу, популярних супутникових приймачів Vu +.

На ринку як і раніше існує попит на дешеві Linux-приймачі, і, можливо, саме тому виробництво цього приймача було перезапуститься на новому апаратному забезпеченні.

На перший погляд, зміни в новинці не мають великого значення для українського споживача, так як опція прийому HD-каналів в форматі H.265 / (HEVC) без підтримки 4K не зовсім потрібна. Але певний попит на пристрої з підтримкою HEVC існує на європейському ринку, вони потрібні тим, хто не готовий переплачувати за більш дорогі 4K ресивери , такі як, Zero 4K , але спантеличений покупкою ресивера з підтримкою HEVC. Це стосується прийому європейських мовників, оскільки вони повільно переходять на цей стандарт мовлення. Наприклад у Словаччині пакети AntikSat і Fotelka транслюють канали в HD форматі і вже в HEVC.

Vu + Zero HD rev.2 не тільки підтримує кодек HEVC (H.265 для HD), але і відрізняється новим пультом дистанційного керування UNI RCU IR 300, який відомий за своїми більш дорогим моделям з 4K.

Vu + Zero HD rev. 2 має один кардрідер, на жаль, не доданий CI слот, що утруднить декодування каналів тієї ж Xtra TV .

У ресивера один вхідний тюнер DVB-S / S2. Процесор Broadcom 7362 з частотою 751 МГц, 512 МБ DDR3 DRAM і 256 МБ Flash пам'яті.

Програмне забезпечення VTi 14.0.5 для підтримки Vu + Zero HD ресивера в новій версії прошивки 2.