Smart TV приставки Tronsmart.

20 квітня 2016

Останнім часом істотно зросла популярність компактних мультимедійних пристроїв на операційних системах Android та Windows. З асортиментом смарт приставок ан Android можна ознайомитись за посиланням https://www.agsat.com.ua/ua/smart-tv-prystavky-mediapleyery-i-aksesuary/smart-tv-box-prystavky/, міні ПК на Windows доступні https://www.agsat.com.ua/ua/smart-tv-prystavky-mediapleyery-i-aksesuary/smart-tv-box-prystavky/windows-prystavky/.​ І це не дивлячись на все більше поширення телевізорів з вбудованим функціоналом Smart TV. Втім, це не дивно, адже сучасні медіаплеєри пропонують більш широкий функціонал та можливості.

смарт приставки Tronsmart

На нашому ринку представлена велика кількість приставок - від невідомих широкому колу покупців OEM брендів до вже добре зарекомендували себе пристроїв від відомих торгових марок. Перші, як правило, завойовують свого покупця низькою ціною, при цьому питання якості та сервісу стоять на другому місці. Другі ж - за рахунок впізнаваності бренду отримують свою цільову аудиторію, яка готова переплачувати за розкручене ім'я, але натомість отримувати менше проблем при експлуатації.

Але існує і золота середина - пристрої, які не так розкручені на ринку, але при цьому виготовлені з якісних комплектуючих, мають порівняно невисоку ціну і адаптоване під наш ринок програмне забезпечення. До таких належить Tronsmart. Пристрої під цією торговою маркою вже давно представлені на ринку, мають свого покупця. Але особливо агресивною рекламною кампанії в мережі Інтернет за Tronsmart не помічено. В основному продукти Tronsmart обговорюють на тематичних форумах, зустрічаються огляди на спеціалізованих сайтах.

Зараз ми хочемо представити 3 актуальні на сьогоднішній день лінійки Smart TV приставок Tronsmart :

  • Vega S95;
  • Orion R68;
  • Ara X5 Plus.

Всі вони виконані на сучасних чіпах. Так, лінійка Vega S95 розроблена на чіпі Amlogic S905, R68 - на Rockchip RK3368. Обидва чіпа базуються на 64-бітних процесорах з ARM ядрами A53. Ara X5 Plus створена на енергоефективні чипі Intel Atom Z8300.

Android приставка Tronsmart Vega S95 завдяки чіпу Amlogic S905 більше заточена під відтворення відеоконтенту, має більш широку підтримку медиаформатов і відеокодеків. У свою чергу Tronsmart Orion R68 Meta на 8-ми ядерному процесорі з потужним GPU більше орієнтована на ігроманів.

Обидві Android приставки мають інтерфейс HDMI 2.0, що дозволяє підтримувати дозвіл 4K з частотою 60 Гц. Крім цього чіпи приставок підтримують найсучасніший відеокодек H.265 з глибиною кольору 10 біт.

Лінійка Tronsmart Vega S95 представлена наступними моделями:

Відмінності в оснащенні версій S95 можна побачити в наступній таблиці:

ОЗУ, Гб

Flash, Гб

Wi-Fi

Wi-Fi модуль протоколи

SATA

Блок живлення

Pro

1

8

Broadcom AP6212

802.11b / g / n 2.4ГГц

Немає

5В / 3А

Meta

2

8

Broadcom AP6330

802.11a / b / g / n 2.4ГГц / 5ГГц

Немає

5В / 3А

Telos

2

16

Broadcom AP6335

802.11ac 2.4ГГц / 5ГГц

Є

12В / 2А

Для виконання повсякденних завдань модифікації Pro буде досить - перегляд фільмів з локальних і мережевих накопичувачів, онлайн відео сервісів. Брак продуктивності в цій конфігурації можна буде відчути тільки в тих випадках, коли на приставці буде запущено одночасно багато додатків.

Варіація Meta, крім збільшеного обсягу оперативної пам'яті підтримує бездротове з'єднання на частоті 5 ГГц, що дозволить досягти великих швидкостей і уникнути впливу перешкод від сусідніх Wi-Fi мереж.

Максимальна комплектація і можливості - у моделі Tronsmart Vega S95 Telos. Вона оснащена великою кількістю ОЗУ і Flash пам'яті, підтримує стандарт бездротових локальних мереж 802.11ac, який дозволяє істотно розширити пропускну здатність мережі. Крім цього Telos оснащена SATA інтерфейсом для підключення зовнішніх накопичувачів.

Приставки Tronsmart Vega S95 і Tronsmart Orion R68 працюють під управлінням ОС Android версії 5.1, яка забезпечує швидшу роботу інтерфейсів в порівнянні з попередніми поколіннями.

Власники не прийдется турбуватися за оновлення програмного забезпечення, приставки підтримують технологію OTA - самостійного оновлення ПЗ через Інтернет.

Також відзначимо підтримку останнього покоління Bluetooth 4.0.

На відміну від Vega S95 і Orion R68, приставка Tronsmart Ara X5 Plus працює під управлінням операційної системи Windows 10. Для більшості покупців Ara X5 Plus може виступити недорогою альтернативою персональному комп'ютеру.

Серед переваг Ara X5 Plus можна відзначити:

  • Ліцензійна Windows 10;
  • Безшумна робота завдяки відсутності вентилятора;
  • Компактні розміри;
  • Підтримка стандарту Wi-Fi 802.11ac + DualBand 2.4 / 5 ГГц;
  • Bluetooth 4.0;
  • Порт USB 3.0.

На практиці Tronsmart Ara X5 Plus можна використовувати для серфінгу в Інтернет, роботи з документами - використання офісного пакету (Word, Excel, Publisher і т.д), роботи з e-mail, ведення обліку в 1С або виступати в ролі клієнта віддаленого робочого столу. Також Ara X5 Plus буде зручна для спілкування по Skype або Viber.

На приставку можна встановити програми з магазину додатків Windows - це ігри, додатки для спілкування в соціальних мережах, прослуховування музики або перегляду фільмів і багато іншого.

У Tronsmart Ara X5 Plus процесор має відеоядро Intel 8-го покоління, що підтримує більшість відеоформатів, в тому числі H.265.

Для зручності роботи з приставками за столом можна використовувати USB клавіатуру і мишу, а при підключенні до телевізора дуже зручно використовувати аеромишу Tronsmart TSM-01.

Задавайте питання по медіаплеєрів Tronsmart на сторінці товару в обговоренні.