Системи колективного перегляду телебачення (СКПТ). переваги

3 березня 2012

Переваги систем колективного перегляду телебачення (СКПТ)

Якщо коротко перерахуємо переваги систем колективного перегляду телебачення (СКПТ):

    
 • Ціна : менша вартість колективної системи для одного абонента на відміну від індивідуальної системи при інших рівних умовах (кількість приймачів, кількість прийнятих супутників). Це обумовлено тим фактом, що за частину обладнання (антена, конвертори, кабель) абоненти платять спільно.
 •   
 • Вимога до зовнішнього вигляду будівель: при монтажі систем колективного перегляду розташування на даху пари-трійки супутникових антен дозволяє уникнути накопичення обладнання на фасаді будівлі, а кількість великої кількості індивідуальних магістральних кабелів по стінах будівлі вдається звести до мінімуму і прокласти їх в більш відповідному місці ще на етапі оздоблювальних робіт.
 •   
 • Якість : застосування обладнання та комплектуючих, для прокладки мереж більш високої якості і наймання висококваліфікованих фахівців для якісного монтажу. Що, так само як і в першому випадку, обумовлено оплатою абонентів «в складчину» і більших фінансових можливостях, ніж при індивідуальній купівлі обладнання та оплати монтажу.
 •   
 • Обслуговування : системи колективного перегляду монтуються на замовлення керуючої компанії або компанії-забудовника відповідно до затвердженої проектної документації, і в подальшому сервісне або будь-яке інше обслуговування проводиться узгоджено і кваліфікованим персоналом. Мало того, відсутня абонентська плата за користування послугами кабельних провайдерів, так як подібна система перебуває у власності власника будівлі.
 •   
 • Модернізація системи: колективні системи перегляду досить гнучкі для їх подальшого удосконалення, або масштабування. Наприклад, для прийому телемовлення з іншого супутника, відсутнього в діючій системі, досить встановити одну додаткову супутникову антену, і канали з доданого супутника з'являться в доступності у всіх абонентів системи автоматично, на відміну від індивідуальних систем, де додаткову антену доведеться вже ставити у кожного абонента. Колективної системи також легко можна розширити і за охопленням аудиторії. Наприклад, в тих же будинках, якщо система розрахована на один малоповерховий комфортабельних будинок, її можна підключити до іншого, просто підвівши до нього кабель. Нинішні технології дозволяють без праці доставляти сигнал від супутникових антен без втрати якості по кабелях в дачних і котеджних селищах з невисокими будинками. Що досить актуально в тих місцях, де поруч знаходиться лісосмуга, яка перешкоджає проходженню супутникового сигналу. У таких випадках передбачено один антенний пост, від якого оптоволоконними кабелями розлучається мережу для підключення супутникового телебачення, а також телефонії та Інтернету.
 •   
 • Можливості : система колективного перегляду надає кожному абоненту незалежний перегляд великої кількості ефірних і супутникових каналів з цифровою якістю відео і звуку, як в межах однієї квартири, так і в кожній кімнаті (при наявності достатньої кількості ресиверів).