Tronsmart CC1T: автомобільна зарядка з Quick Charge 3.0.

29 березня 2017

Технологія Quick Charge ™ від Qualcomm® - нове покоління, яка дозволяє вашому смартфону або планшету на процесорі Qualcomm Snapdragon ™ заряджати свою акумуляторну батарею з набагато більш високою швидкістю - до 4-х разів швидше, ніж звичайним способом.

Скористатися перевагами, які може запропонувати
, можуть тільки сумісні зарядні пристрої. Далеко не завжди в заводській комплектації йдуть «настінні зарядки» з підтримкою технології Quick Charge, але у покупця завжди є можливість придбати окремо такі пристрої, які відмінно підійдуть для роботи.

Якщо ж вам необхідно заряджати свій смартфон або планшет під час водіння, варто звернути увагу на спеціальні автомобільні зарядки . Наприклад, таким може бути автомобільний зарядний пристрій Tronsmart CC1T , яке є одним з найбільш простих варіантів з підтримкою технології Quick Charge 3.0 в лінійці компанії Tronsmart. Нижче наведемо короткі враження від використання даного девайса.

Tronsmart CC1T розроблений для людей, яким не потрібно одночасно заряджати декілька гаджетів, так як в ньому є тільки один USB-порт. Підтримка Quick Charge 3.0 означає, що, крім підтримки з останніми версіями флагманів Android, він також буде швидше заряджати АКБ телефонів, які сумісні з ранніми технологіями - Quick Charge 2.0 і Quick Charge 1.0.

Tronsmart афішує такі режими роботи:

      
  • 3.6-6.5 В при 3.0 А,
  •   
  • 6.5-9 В при 2.0 А;
  •   
  • 12 В при 1.5 А.

Максимальна зарядна потужність складає 18 Вт. Компанія стверджує, що CC1T харчується як від 12 В, так і від 24 В. Це означає, що автомобільний USB адаптер буде працювати в будь-якому легковому або вантажному автомобілі від «прикурювача».

USB автозарядка Tronsmart CC1T має компактні розміри, що не дивно, враховуючи тільки один USB-порт. Тому CC1T не займе багато місця при підключенні або зберіганні, наприклад, в перчаточном відділенні. Варто згадати, що в комплекті поставки немає USB-кабелю, його вам доведеться купувати окремо. Якщо ви використовуєте гаджет з USB Type-C роз'ємом, то переконаєтеся, що ви використовуєте надійний кабель. Наприклад, можливий такий варіант - кабель USB - MicroUSB c переходником MicroUSB - Type-C Tronsmart.

Для тестування під рукою у нас були 2 моделі - Xiaomi Mi4c і Samsung Galaxy S5 . Вони прекрасно працювали з Tronsmart CC1T. Перший підключався через кабель USB Type-C, останній був заряджений за допомогою стандартного кабелю microUSB (обидва були в комплекті поставки смартфонів).

У Mi4c, який працює під CyanogenMod 13, є індикатор швидкої зарядки, який показує, що CC1T працює, як заявлено. У порівнянні, з раніше використовуваним автомобільним зарядним пристроєм під брендом Belkin зарядка Mi4c адаптером живлення Tronsmart CC1T пройшла помітно швидше. Також варто відзначити відсутність проблем з перегрівом, хоча варто знати, що CC1T включає в себе захист від перегріву.

Чи можна рекомендувати Tronsmart CC1T? Однозначно - так, але, є одне застереження. Оскільки у нього тільки один порт USB, то власник сильно обмежений в кількості одночасно заряжающихся пристроїв. Якщо це не критично, то Tronsmart CC1T - то, що вам потрібно. Якщо ж потрібна можливість одночасної зарядки декількох пристроїв, то варто подивитися на інші моделі Tronsmart, багатопортові автомобільні зарядні пристрої з підтримкою Quick Charge 3.0.