Як швидко і безпечно заряджати Samsung Galaxy S8 / S8 Plus.

14 квітня 2017

Наприкінці березня 2017 року, після кількох місяців чуток, нарешті були презентовані 2 флагманські моделі смартфонів - Samsung Galaxy S8 і Samsung Galaxy S8 Plus. Очікується, що ці 2 новинки можуть стати найпотужнішими смартфонами Android, які побачать світ у 2017 році.

Зовнішній вигляд і можливості новинок не залишать байдужими власників смартфонів.

У нашій статті розглянемо повербанки та зарядні пристрої для Samsung Galaxy S8/S8 Plus. З огляду на негативний досвід з батареєю Note 7, сподіваємося, що інженери Samsung засвоїли урок і зробили відповідні висновки. З новин ми знаємо, що в новинках будуть батареї 3000mAh і 3500mAh з підтримкою функції швидкої зарядки Qualcomm і бездротової зарядки.

Купуючи смартфон Samsung Galaxy S8 / S8 Plus багато користувачів хотіли б додатково придбати один або два резервних зарядних пристрої, блоки живлення для свого нового смартфона. З огляду на попередній досвід, варто з особливою обережністю поставитися до покупки альтернативної зарядки.

У нашому матеріалі пропонуємо ознайомитися з переліком надійних зарядних пристроїв від Tronsmart для Galaxy S8 і S8 Plus.

USB Type-C управляє всіма

Два флагмана Samsung оснащені новітнім інтерфейсом USB Type-C, за допомогою якого можна виконати дротову зарядку і синхронізацію даних. Оскільки все ще багато апаратів, які не підтримують роз'єм USB Type-C, то доведеться вдатися до використання USB Type-C адаптерів при підключенні S8 і S8 Plus до цих пристроїв.

Відразу загострити увагу на важливому моменті: все адаптери Type-C повинні мати опір 56 kΩ. Які ж адаптери Tronsmart підходять під задані параметри?

Tronsmart CTMF Type-C - USB Type-C male - Micro-USB female адаптер, підійде для тих, у кого вже є звичайний кабель Micro-USB або тих, хто не хоче кожен раз брати з собою кабель з роз'ємом USB Type-C. Цей адаптер підтримує функцію USB OTG, тому USB-накопичувачі можна використовувати також для передачі даних.

Кабелі USB Type-C для зарядки і синхронізації даних

Час роботи від батареї завжди обмежує можливості користування смартфонів. Більшість смартфонів не можуть залишатися увімкненими впродовж двох днів навіть без особливих навантажень, при звичайному використанні. Якщо ви є власником смартфонів, заряджання вашого телефону стає частиною вашого повсякденного життя. При активному використанні смартфона доводиться кілька разів шукати можливість зарядити пристрій.

Відмінним рішенням для підтримки заряду батареї навіть далеко від джерела живлення буде павербанк. Серед пристроїв, що добре зарекомендували себе, можна використовувати Power Bank 20000 ACL PW-13, ємності його батареї вистачить на багаторазове заряджання батареї S8 і S8 Plus. Також хорошим варіантом буде більш потужний зовнішній акумулятор Kensa KP-54. Його ємність вже 30000 мАг, чого вистачить на 6-7 повноцінних зарядок батареї.

Нижче наведено список найбільш продаваних зарядних аксесуарів Tronsmart.

1. USB Type-C кабель.

Для зарядки S8 / S8 Plus в домашніх умовах, кабель USB Type-C буде просто необхідний. Телевізора можна вибрати попередньо Tronsmart USB2.0 Type-C Male to USB-A Male Sync & amp; Charging , що складається з 2-х кабелів чорного і білого кольору довжиною 1 м.

2. Настінне USB зарядний пристрій з функцією швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge.

Очікується, що Galaxy S8 / S8 Plus буде підтримувати функцію Qualcomm Quick Charge. Таким чином для максимально швидкої зарядки, потрібно купити резервне зарядний пристрій або настільний зарядний пристрій, сумісний з S8 / S8 Plus.

Серед настінних зарядних пристроїв ми пропонуємо Двопортовий зарядний пристрій Tronsmart W2PTE з підтримкою Quick Charge 3.0 і одним Type-C портом. До нього можна підключити й інші пристрої з підтримкою QC.

Якщо ж потрібно заряджати не більше двох пасивних, то варто розглянути зарядний пристрій з великою кількістю портом, наприклад, пятіпортовое Tronsmart U5PTA .

У ньому один синій USB-роз'єм підтримує технологію Quick Charge 3.0, а інші чотири порти оснащені технологією VoltiQ від Tronsmart. Технологія зарядки VoltiQ - оптимальне рішення для зарядки пристроїв, що не підтримують QC, таких як звичайні пристрої на Android або iOS.

3. Автомобільні зарядки з USB.

Автомобільні зарядки прийдуть на допомогу, коли ви багато часу проводите «за кермом». Автомобільний зарядний пристрій Tronsmart CC2TF з двома портами Quick Charge 3.0 безсумнівно доведеться «до двору» автолюбителям. Автозарядка має ті ж функції, що і настінне зарядний пристрій для двох портів, вказане вище. Це найкраще автомобільний зарядний пристрій для швидкої зарядки Samsung Galaxy S8 / S8 Plus.

4. Швидка USB зарядка портативних зарядних пристроїв і повербанков (powerbank).

Для активних користувачів смартфонів портативний зарядний пристрій або повербанк є одними з найбільш важливих аксесуарів, які вони повинні мати. Для більшості смартфонів повербанк на 10 000 мАг може виконати 2 повних заряду. Що ж стосується Galaxy S8 / S8 Plus, то тут також знадобитися пристрій, здатний швидко зарядити їх, при цьому воно повинно бути досить портативним.

Повербанк Tronsmart Presto на 10,400mAh дозволить заряджати Galaxy S8 / S8 Plus 2. Також він може бути сам заряджений протягом 6 годин за допомогою зарядного пристрою з функцією Quick Charge.