В гостях у Kennedy Space Center

3 березня 2009

В гостях у Kennedy Space Center

Незважаючи на фінансову кризу, Компанія VIASAT, продовжує активно працювати на українському ринку телекомунікацій. Підтвердженням тому служать постійно проводяться рекламні акції і маркетингові кампанії в ЗМІ.

Незважаючи на фінансову кризу, Компанія VIASAT, продовжує активно працювати на українському ринку телекомунікацій. Підтвердженням тому служать постійно проводяться рекламні акції і маркетингові компанії в ЗМІ.

Також компанія не забуває про своїх партнерів, надаючи їм всебічну підтримку.

У результаті конкурсу були визначені найбільш ефективно працюють дилери.   Основним критерієм було підключення до послуги VIASAT найбільшої кількості абонентів. Одним з переможців конкурсу стала компанія AG Satellite.

У період з 24 по 27 лютого відбулася заохочувальна поїздка в м Орландо (штат Флорида, США). Насичена програма включала в себе відвідування музею військової авіації, студії Universal Studios. Головними подіями програми було відвідування Kennedy Space Centre, розташованого поблизу мису Канаверал і автобусна екскурсія NASA до спусковим комплексам для запуску літальних апаратів і місця посадки орбітальних шатлів.

Короткий фотозвіт про поїздку наведено нижче.

Поїздка цілком була організована компанією SES SIRIUS, що є стратегічним партнером VIASAT. SES SIRIUS є
  важливим підрозділом найбільшого гравця на ринку супутникового зв'язку і світового лідера в цій галузі бізнесу, компанії
  SES Astra. У складний період становлення бізнесу VIASAT на Україні, підтримка таких визнаних лідерів як SES Astra і SES SIRIUS підтверджує величезну зацікавленість західних телекомунікаційних компаній в освоєнні українського ринку.

Трохи сухої статистики.
Космічний центр імені Джона Фіцджеральда Кеннеді - це комплекс споруд для запуску космічних апаратів і управління польотами (космодром), що належить НАСА і знаходиться на острові Меррітт в окрузі Бревард штату Флорида США.
Центр знаходиться поблизу від Мису Канаверал, на півдорозі від Майамі до Джексонвиля. Розміри Центру 55 км в довжину і близько 10 км в ширину, яку займає площу - 567 км ?. На початок 2008 року в центрі всього працює 13500 осіб.