В гостях у Sirius і Viasat

10 жовтня 2008

В гостях у Sirius і Viasat

На протязі декількох днів, завдяки компаніям Viasat і SES SIRIUS, представнику компанії AG Satellite і ще декільком активним розповсюджувачам продукції Viasat в Україні, було запропоновано побувати в Люксембурзі в Супутниковий центр компанії SES ASTRA.

на протязі декількох днів, завдяки компаніям Viasat і SES SIRIUS, представнику компанії AG Satellite і ще декільком активним розповсюджувачам продукції Viasat в Україні, було запропоновано побувати в Люксембурзі в супутниковий центр компанії SES ASTRA. SES SIRIUS є дочірньою компанією SES ASTRA.
Завдяки цій екскурсії нам вдалося отримати масу незабутніх позитивних емоцій, зробити для себе величезну кількість відкриттів.

Те, що відкрилося перед нашим поглядом, при всьому багатстві російської мови, передати словами неможливо. Щоб показати всю ту масштабність, яку вдалося побачити нам, далі викладаємо фото.
Хотілося б ще відзначити, що за весь час проведене в компанії представників компанії SES Sirius, ми побачили величезну зацікавленість їх в Україні, в нашому ринку. Тому робимо легко напрошується висновок - Viasat буде розвиватися в нашій країні.

Трохи сухої статистики.
SES SIRIUS це провідний оператор супутникового зв'язку в Центральній та Східній Європі, Скандинавії та Прибалтиці. Супутники розташовані в орбітальній позиції 5 градусів східної довготи.
Серед українських каналів, які користуються послугами Sirius, варто відзначити «Новий канал», «TET», «Україна», «5 канал», хоча це далеко не повний список. Також не варто забувати про десятки радіостанцій.
Номер один у пріоритетах Sirius звичайно ж Sky News.