Звіт про проведення другої акції «Економ з Агсат»

5 квітня 2011

Звіт про проведення другої акції «Економ з Агсат»

Ось і пройшла друга акція «Заощаджуй з Агсат». Викладаємо короткий звіт про неї.

Ось і провели ми другу акцію «Заощаджуй з Агсат» .

Так як в першу чергу ми планували акцію під постійних покупців, в поштовій розсилці за кілька днів до дати початку проанонсували даний захід.

Як завжди отримали багато повідомлень на пошту і по телефону з питаннями: «Що за товар і за якою ціною?» -)

За день до старту заходу вивісили банер на сайті, тим самим вже анонсували «Заощаджуй з Агсат» для всіх відвідувачів сайту.

Аналізуючи першу акцію ми зробили кілька змін по організації, але найголовніше, з того моменту ми поміняли свого хостинг-провайдера, так як минулий не зміг впоратися з напливом відвідувачів і кількістю запитів надсилаються ними.

Вдруге в програмі лояльності «Заощаджуй з Агсат» ми запропонували супутникові ресивери Amiko 8000 за 599 грн.

Як і передбачалося, на час проведення акції значно зросла кількість відвідувачів сайту. Для статистики, сторінку з акцією переглянуло в день заходу майже 600 унікальних відвідувачів , при цьому сторінку переглянута більше 2000 разів ( "хіти").

Спочатку ми планували по акції реалізувати 4-ре ресивера. Але як завжди при великому напливі скрипт відпрацював не зовсім коректно, і ми отримали 6 замовлень.

Розуміючи, що проблеми некоректної роботи скрипта це наші проблеми, а не проблеми наших відвідувачів / покупців, було прийнято рішення збільшити кількість акційних товарів і задовольнити запити всіх тих, хто замовив товар за акційною ціною 599 грн.

У відгуках по першій акції «Економ з Агсат» нас просили додати HD ресивери для участі в заході, зараз в цій гілці готові вислухати ваші побажання на подальші заходи, і по можливості задовольнити потреби наших відвідувачів / покупців.

Залишити відгуки про другий акції Заощаджуй з Агсат можна
або
.
Також повідомляємо, що ми створили
. Там ми плануємо публікувати новинки товарів, що надходять у продаж, розміщувати посилання на цікаві огляди.

Приєднуйтесь до нас.

Для всіх наших шанувальників в Facebook плануємо також різні акції.

Почитати звіти по першій акції «Економ з Агсат» можна на форумах:

ProTV.net.ua -
;
SatSis.info -
.