В очікуванні Openbox S6 або є альтернатива! Частина 3.

3 жовтня 2011

В очікуванні Openbox S6 або є альтернатива! Частина 3.

Остання частина огляду. Функціонал і налаштування.

Функціонал і можливості.

Перед тим як докладніше заглибитися в тестування функціоналу та різних можливостей ресивера оновимо на ньому програмне забезпечення до останньої версії актуальною на момент проведення тестування.

Файл з ПО на якому проводилося тестування називається FAC.Optibox.AnacondaHD.v1.09.20.ird . Завантажити і зберегти його можна тут .

Відзначимо, що актуальна на момент підготовки огляду прошивка для Openbox S6 і Skyway Nano теж має версію 1.09.20.

Для оновлення програмного забезпечення скористаємося «флешкою». Файл з прошивкою помістимо в корінь і підключимо її через USB роз'єм на фронтальній панелі. З'явитися вікно в якому нам буде запропоновано оновити ПЗ.

Процес оновлення прошивки для Optibox Anaconda HD / Octagon 1008SE + займає 3-5 хвилин.

Важливо пам'ятати, що під час оновлення ПЗ живлення ресивера можна відключати.

Після поновлення «софта» ресивер сам перевантажиться і після завантаження нам буде запропоновано вибрати мову і встановити тимчасові настройки.

Тепер приступимо до налаштувань антени в меню «Установка антени».

Насамперед ми просканували весь діапазон частот супутника HOTBIRD 6/8/9 (13 ° E). Сканування здійснювали в режимі пошуку «авто», весь процес зайняв трохи більше 6-ти хвилин.

Було виявлено 1463 телевізійних і 371 радіоканалів. Швидкість сканування могла б бути і трошки вище, але з огляду на той факт, що були виявлені всі можливі транспондери ВЧ блок ресивера заслужив похвальних оцінок.

Далі перевіримо тюнер на предмет прийому вузькосмугових каналів.

Був обраний супутник 95.0E Nss 6, частота 11017 МГц, швидкість потоку 1000. Тюнер легко впорався з поставленим завданням.

Перемикання між FTA каналами займає 1-2 секунди, що є досить хорошим показником.

Перейдемо до перевірки ресивера в роботі з картами доступу популярних провайдерів.

Тестування кодованих каналів проводилося на картах доступу НТВ Плюс, Триколор, Веселка, а також з модулем і картою Платформа.

Для цього були просканувати 9 °, 36 ° і 75 °.

Ресивер успішно зарекомендував себе в роботі з усіма без винятку картами і модулем. Час перемикання між каналами не відрізнялося від часу перемикання з відкритими каналами.

Для роботи з картами умовного доступу знадобитися встановити плагін MCAS, що дозволяє розпізнати карту в картоприймач.

Робота з «мотором» доставила задоволення. Ресивер швидко переміщує мотор на потрібний градус.

Окремо зупинимося на «якості картинки» відображається на ресівері. Велика частина сучасних HD ресиверів не має проблем з виведенням HD контенту, як правило він всюди хороший. Інакше йдуть справи з SD трансляцією. Так ось на нашу суб'єктивну думку SD картинка на ресіверах, що Optibox Anaconda, що Octagon SF-1008 HD Intelligence SE + гідна високих оцінок.

А як же сучасний сеттопбокс без великої кількості плагінів і емуляторів? Дана парочка ресиверів не залишилася осторонь. У мережі інтернет, доклавши трохи зусиль, можна відшукати подібний софт. Ми перевірили в роботі емулятори MCAS, mgcamd, Coconut. Все працює коректно і не викликає нарікань.

Хочемо застерегти користувачів, що використання деяких доповнень на ресівері суперечить чинному законодавству, тому встановлюючи їх Ви повинні розуміти всю відповідальність.

Установка плагінів і емуляторів на ресівері проводитися досить просто. Помістіть необхідний файл на флешку в папку plugin, підключіть флешку до ресивера, а далі він сам запропонує Вам встановити доповнення.

Відзначимо 2 плагіна - WebZeal і TRANSMISSION.

Перший з них дозволить встановити зручний браузер і згодом здійснити веб серфінг по мережі інтернет за допомогою ресивера. Для зручності передбачена можливість підключення USB миші і клавіатури.

Другий дозволить встановити торрент клієнт на Ваш апарат, точніше на зовнішній накопичувач (USB флешка або жорсткий диск), що дасть можливість завантажувати сподобався матеріал з торрентів. На першому етапі для настройки торрентів потрібно вдатися до допомоги комп'ютера.

Відео . Установка веб-браузера ресиверів Openbox / Skyway / Octagon