Vu + Solo і Vu + Duo від Marusys

6 серпня 2011

Vu + Solo і Vu + Duo від Marusys

Openbox 7200PVR, Kathrein USF 910-922, Elanvision 8000 ... Що спільного у цих ресіверів? Можливо, не всім відомо, але всі ці моделі в різний час проводилися одним і тим же корейським виробником - Marusys.

Marusys знову в грі! Знайомтеся - Vu + Solo і Vu + DUO.

    

Openbox 7200PVR, Kathrein USF 910-922, Elanvision 8000 ... Що спільного у цих ресіверів?

    

Можливо, не всім відомо, але всі ці моделі в різний час проводилися одним і тим же корейським виробником - Marusys.

Треба визнати, якість виконання ресиверів у цього виробника завжди було на висоті і не викликало ніяких нарікань. Збірка, пайка, елементна база - завжди були бездоганні.

Не так однозначно було з програмним забезпеченням. З цієї причини багато апаратів так і не зайняли належне їм місце, чи не отримали тієї популярності і масовості, на яку розраховував виробник. Більш того, деякі покупці даних моделей відчули себе обдуреними через слабку програмної підтримки придбаних раніше ресиверів.

  
    

В кінці 2010 року компанія Marusys, покладаючись на весь попередній досвід, робить новий хід!

Розуміючи, що їй так і не вдасться створити ПО, яке здатне конкурувати з кращими виробниками програмних продуктів на ринку супутникових ресиверів, Marusys створює нову лінійку ресіверів, як завжди сверхкачественние з точки зору "заліза", заточених на роботу з відкритою операційною системою Linux і інтерфейсом Enigma 2 (довгий час це було головною конкурентною перевагою ресиверів преміум класу марки Dreambox).

У результаті ми, як споживачі, отримали якісні ресивери, що працюють на кращому ПО !!!

Нові моделі Marusys Vu + DUO і Vu + Solo володіють прекрасним функціоналом, якісно виконані і використовують в роботі найдосконаліше ПО!

Даний хід не залишив байдужою німецьку компанію Dream Multimedia, яка не володіє такими виробничими потужностями, як компанія Marusys (розміщуючи свої замовлення на виробництво на самих різних заводах, що знаходяться в різних куточках світу, звичайно, здійснюючи при цьому жорсткий контроль якості), зате є незаперечним лідером у виробництві програмного забезпечення для супутникових ресиверів на базі ОС Linux, в тому числі і оболонки Enigma 2. в результаті, після виставки ANGA Cable 2011 у Кельні, Dream Multimedia подала в суд Дюссельдорфа на компанію Satco Europe GmbH, що є дилером Mar usys в Європі, за використання назви Enigma 2 при продажу приймачів (термін Enigma 2 використовувався Satco в описі своїх апаратів). Суд заборонив Satco використовувати цей термін і ухвалив в разі порушення заборони суду залучити компанію Satco до штрафу в 250тис євро.

Але це не зупинило дилерів Marusys. Вони перестали використовувати в описі своїх ресиверів термін Enigma 2 (на який власне і є права у компанії Dream Multimedia), проте саме ПО користувачі успішно продовжують використовувати на ресіверах виробництва компанії Marusys - Vu + DUO і Vu + Solo. І тут компанії Dream Multimedia складно пред'явити їм якісь претензії, так як програмне забезпечення розроблене на ОС Linux і є загальним надбанням.

ОС Linux є відкритою операційною системою, що дозволяє працювати з нею будь-якій людині без ризику бути звинуваченим у порушенні чиїхось авторських прав. Для роботи на ОС Linux не потрібно брати дозволу і купувати ліцензії. Тут потрібно тільки одне - Ваші знання! Будь-яка людина може модернізувати програмне забезпечення, поліпшити, або написати абсолютно нове, своє! Обмежити Вас в цьому не може ні Лондонський, ні Дюссельдорфский, ні Басманний суд. Все в Ваших руках і, звичайно, головах!

   

Сформувалися цілі команди ентузіастів, які працюють над програмним забезпеченням для моделей Vu + DUO і Vu + Solo. Ось найвідоміші з них робіт: VTI Vu + Team Image, Black Hole Image for Vuo +, SifTeam, Nemesis Vu +, PLi VU +, AAF Image for VU +, HDFreaks Image for VU + і т.д.

Для користувача це дуже хороший знак - в разі припинення робіт над ПО виробником, він не залишиться один на один з проблемами, які постійно виникають в світі ресиверів преміум класу для прийому супутникового сигналу.

Отже, на Ваш суд (покупець - головний суддя в сучасному споживацькому світі) представляємо нові топові моделі від Marusys:

Marusys Vu + Solo

Marusys Vu + Duo

Перейти на сторінку Marusys Vu + Duo