В очікуванні Openbox S6 або є альтернатива!

1 жовтня 2011

В очікуванні Openbox S6 або є альтернатива!

Знайомтесь - супутникові ресивери Octagon SF-1008 HD Intelligence SE + і Optibox Anaconda HD.

Знайомтесь - супутникові ресивери Octagon SF-1008 HD Intelligence SE + і Optibox Anaconda HD.

Ринок супутникових ресиверів - це бездонне технологічне море, в яке впадає безліч річок нових розробок і моделей. Бувають слабкі струмки, які залишаються практично непомітними. Але основну погоду роблять потужні річки новаторських розробок від найбільших брендів індустрії. За ними стежать постійно, і появи новинок чекають, як діти - Дня Народження.

Одним з таких найпотужніших виробників смаки споживачів вже давно вибрали Openbox . Це як Мерседес в автомобільній індустрії або Макдональдс в сфері фаст-фуду. Лідер, який має право диктувати моду і не оглядатися по сторонах. Кожна модель під брендом Openbox викликає масу обговорень ще до офіційного появи на ринку - про них говорять всі: споживачі, партнери, конкуренти ...

Візьмемо найбільш свіжий приклад: модель Openbox S6 з нової лінійки HDTV супутникових ресиверів третього покоління на українському ринку вже приречена стати хітом відразу після офіційної появи в продажу. Багато в чому це аргументується орієнтацією розробників на середній клас цільової аудиторії, що дає привід не сумніватися в оптимальному співвідношенні ціни і якості.

Інтерес в Україні підтримується і постійними шматками інформаційного м'яса з тієї ж Росії, де Openbox S6 вже знаходиться у вільному продажі. Природний факт для нашого часу - найбільш гарячі обговорення проходять в мережі Інтернет. Про що ж говорять користувачі?

Більшість віртуальних ораторів вже детально вивчили особливості новинки і не приховують, що Openbox S6 проводиться на виробничих потужностях корейської компанії Fortis. Мабуть, варто чекати появи подібних апаратів від ще кількох брендів, які можуть виступити партнерами Fortis.

В очікуванні появи Openbox S6 варто звернути увагу на інші гідні моделі, які вже можна випробувати і на практиці скласти думку про них. Ми пропонуємо вам ознайомитися з відмінними по всіх параметрах розробками - супутниковими HDTV ресиверами Octagon SF-1008 HD Intelligence SE + і Optibox Anaconda HD . Ресивери цього «сімейства» - прекрасна альтернатива Openbox S6.

Популярну модель Skyway Nano, також з цього сімейства, нам в Україні відшукати не вдалося, тому в огляді вона не представлена.

Octagon SF-1008 SE + і Optibox Anaconda HD

Головне - багатий внутрішній світ.

Почнемо з технічної начинки. Octagon SF-1008 HD Intelligence SE + і Optibox Anaconda HD - це супутникові ресивери на сучасному потужному процесорі STi 7110, які працюють під управлінням відкритої операційної системи Linux. Ця ОС вже давно стала стандартною для ресиверів середнього і високого цінового рівня - завдяки суттєвому розширенню можливостей пристрою.
  Як і решта ресіверів, що розглядаються моделі здатні показувати і записувати відкриті і кодовані канали. Але є і приємна особливість - можливість перегляду картинки через HDMI в режимі 1080p!

Зустрічають по одягу. Упаковка і зовнішній вигляд.

Габаритні розміри упаковок і самих ресиверів повністю однакові, а зовнішній вигляд відрізняється.

Упаковка Octagon SF-1008 SE + і Optibox Anaconda HD

У моделі Octagon SF-1008 HD Intelligence SE + розробники зберегли вірність прицілу на верхній ціновий сегмент. Відмінна риса - вставки з металу в передній панелі, які надають зовнішньому вигляду ресивера витонченості.

Навпаки, Optibox Anaconda HD - це модель з максимально спрощеним дизайном, дуже близьким із зовнішнім виглядом Openbox S6 і Skyway Nano. Основна перевага Anaconda HD - це доступність покупки ресивера.

При цьому габаритні розміри обох моделей невеликі - приблизно в два рази менше моделі Openbox S5.

Octagon SF-1008 SE + і Optibox Anaconda HD

Давайте перейдемо на «ти». Знайомимося ближче.

Комплектація стандартна, без надмірностей - ресивер, кабель живлення, дистанційний пульт, HDMI кабель, батарейки та керівництво по експлуатації.

супутниковий ресивер Optibox Anaconda
супутниковий ресивер Octagon SF-1008 SE +

Оснащення для обох ресіверів абсолютно однаково і виглядає дещо урізаним, але його досить для виконання всіх основних функцій ресивера. Різняться лише логотипи - наприклад, на пультах дистанційного керування.

пульти дистанційного керування до Octagon SF-1008 SE + і Optibox Anaconda HD

Під кришкою передньої панелі розмістилися USB 2.0 роз'єм, картоприймач і 2 слота під CAM-модулі.

передня панель Optibox Anaconda HD

Тепер поглянемо на ресивер з іншого боку: на задній панелі розміщені композитний вихід (RCA) і роз'єми TV SCART і HDMI - вони знадобляться для підключення до мудьтімедійним пристроїв. Тут же можна знайти:

    
 • Антенний вхід (LNB IN) і вихід (LNB OUT);
 •   
 • Оптичний цифровий інтерфейс S / PDIF;
 •   
 • Сервісний роз'єм RS-232C;
 •   
 • Мережевий роз'єм LAN;
 •   
 • Інтерфейс для підключення зовнішніх накопичувачів USB 2.0;
 •   
 • Вимикач живлення;
 •   
 • Роз'єм для кабелю живлення.
задня панель Optibox Anaconda HD

Не варто особливо засмучуватися з приводу всього 2-х USB-роз'ємів, оскільки в ньому передбачена можливість розширення кількості накопичувачів за допомогою універсального USB-хаба.

Ось так виглядає Octagon SF-1008 SE + всередині

Така ж картина і в Optibox Anaconda

ПО для ресиверів поставляється розробником, який заслужив авторитет на всесвітньому рівні - південнокорейською фірмою Fortis.

На старт, увага ... Перший запуск.

Після включення живлення стежимо за розвитком подій. Завдяки використанню потужних процесорів завантаження виконується досить швидко. Після завантаження спостерігаємо на дисплеї скорочені назви пунктів меню і номер каналу. Звертаємо увагу на простий четирехзнаковий LED дисплей і згадуємо, у скільки нам обійшлася покупка цього ресивера. Багато в чому саме завдяки цим варіантом екрану споживачам надається можливість заощадити частину коштів.