Зустрічайте новинку Optibox Anaconda Plus

6 квітня 2013

Лінійка супутникових HD ресиверів корейського виробника Fortis, доступних на європейському ринку під торговою маркою Optibox поповнилася ще одним однотюнерним приймачем економ-класу з вражаючим набором можливостей і функцій. Це ресивер Optibox Anaconda Plus зі збільшеною внутрішньою пам'яттю, доданими слотами для карт доступу і CAM модулів супутникових провайдерів.

Новий Optibox Anaconda Plus

Вашій увазі представляємо нову модель супутникового ресивера Optibox Anaconda Plus , який прийшов на зміну поширеній ресивера Optibox Anaconda HD , який завоював популярність своїм широким функціоналом, продуманим інтерфейсом, привабливим зовнішнім виглядом і доступною ціною.

Нова модель успадкувала всі переваги свого попередника, одночасно отримала значні оновлення. В першу чергу це стосується розширених мультимедійних можливостей і функціонала за рахунок збільшення оперативної пам'яті до 256 Мб (у попередньої моделі було 32 Мб)

У результаті збільшення обсягу внутрішньої пам'яті ресивер обзавівся вбудованим веб-браузером WebZeal . Тепер для серфінгу по мережі Інтернет не потрібно використовувати зовнішню флешку для «кеша», як це було на моделі Anaconda HD.

Також до основних відмінностей віднесемо поява другого картоприймача і повноцінного восьмісегментний вакуумно-флуорісцентного дисплея (VFD) з підтримкою кирилиці.

Далі розглянемо зовнішні відмінності, а їх теж чимало. По-перше ресивер «виріс» в розмірах (ШxВxГ): 260x55x210 мм проти 260x43x180 мм.

Новий Optibox Anaconda Plus
Новий Optibox Anaconda Plus

Дизайн ресивера виконаний в стилі флагмана всієї лінійки Optibox Raptor - чорний металевий корпус зі згладженими кутами і плоска глянсова передня панель. Сама панель поділена на дві рівні частини симетрично розташованими кнопками перемикання каналів і включення / вимикання режиму Standby. Справа розташована легко відкривається кришка, під якою заховані 2 слота для карт доступу, 2 CI-слота і USB порт. Зліва розташувався VFD дисплей.

Новий Optibox Anaconda Plus

На задній панелі відмінностей ніяких не спостерігається крім розташування аудіо / відео виходів і входів.

Новий Optibox Anaconda Plus

Комплектація ресиверів трохи відрізняється. До Optibox Anaconda Plus додається універсальний пульт, що дає можливість управляти з одного пульта супутниковим ресивером, телевізором і DVD програвачем.

Новий Optibox Anaconda Plus

Програмне забезпечення новинки побудовано також на ОС LINUX і значно збільшилася в розмірі:

FAC .Optibox AnacondaPlus .v2.10.67.rar - 49,8 МБ
FAC .Optibox AnacondaHD. v2.10.67.rar - 24,4 МБ

У результаті сукупності апаратних і програмних поліпшень вийшов гідний представник сучасних супутникових ресиверів з підтримкою мультимедійних і незадокументованих виробником інтернет функцій.

Радує і те, що не дивлячись на всі ці нововведення, ресивер залишився в ціновому сегменті попередньої моделі Anaconda HD.