Кондиціонери Cooper&Hunter

Комфортна температура в приміщенні завжди є основним пріоритетом. Коли справа стосується охолодження в спекотні місяці, є кілька варіантів, які слід розглядати при виборі кондиціонера. Так, ми розуміємо, що установка кондиціонера досить недешовое задоволення. Але серед великого переліку моделей завжди можна вибрати недорогі кондиціонери.

Виберіть правильний кондиціонер

Якщо ви ще не знаєте, який кондиціонер вам потрібен, то почати варто з використання калькулятора BTU, щоб розрахувати потужність кондиціонера для вашого приміщення. Залежно від простору і погодних умов, ви можете використовувати менший за розміром настінний кондиціонер або більш масивну мульти спліт-систему. Можливо вам підійде мобільний кондиціонер.

Більшість людей вважають за краще побутові кондиціонери (також відомі як спліт-системи), але вони не завжди є кращими варіантами для роботи з повітроводами. Для невеликих приміщень, міні-розгалужувачі без повітроводів дають можливість використовувати кондиціонер для всього будинку. Таке рішення допоможе знизити рахунки за електрику, повністю відключивши пристрій в невикористовуваних приміщеннях.

Вентилятор може бути тим, що вам потрібно в спеку

Якщо у вас немає стельового вентилятора, який допомагав би реціркуліровать повітря у вашій кімнаті, подумайте про придбання вентилятора для витяжки гарячого і холодного повітря. Віконні вентилятори добре працюють для витягування гарячого повітря з приміщення, так само як і бокс-вентилятори.

Баштові та п'єдестальні вентилятори зазвичай мають коливальну функцію, яка дозволяє повітрю переміщатися з одного боку в бік, охоплюючи більшу частину кімнати. Для найбільших кімнат, вентилятори і промислові вентилятори допомагають охолодити великі простори, такі як зорові зали і тренажерні зали.

Для жарких днів на відкритому повітрі не забудьте встановити вентилятор від запотівання, щоб зберігати прохолоду!

За вашим запитом нічого не знайдено