Sapido HF-3208 - двухсетевой комутатор


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
115285

Опис Sapido HF-3208 - двухсетевой комутатор

Switch Sapido HF-3208 - найдоступніший з наявних комутаторів, який має захист мережі від так званої "петлі". Раніше захист такого типу можна було зустріти тільки в просунутих пристроях і то далеко не всіх брендів. Сама захист являє собою виключення конфлікту в мережі при випадковому попаданні 2-х кабелів з одного роутера / комутатора в один свитч наступного рівня. Якщо в умовах домашньої мережі такі ситуації зустрічається вкрай рідко, то в умовах підприємств усіх розмірів таке відбувається набагато частіше.

Комутатор Sapido HF-3208 може працювати як в одній мережі, так і з жорстким поділом на 2 мережі. Найбільше ця функція може знадобиться в малих офісах, де потрібно зробити поділ між начальством і іншими працівниками, в домашніх умовах, створюючи окремі підмережі для дорослих і дітей. Включення / вимикання режиму поділу мережі здійснюється простим натисканням кнопки на задній панелі пристрою.

Дуже корисною буде функція розподілу пріоритетів. Тобто, для безперебійного перегляду відео на медіаплеєра або супутниковому ресівері досить буде підключити їх до порту пристрою, з маркуванням червоного кольору. Для веб-серфігнга буде досить і більш низьких швидкостей, для чого використовуються порти з зеленим маркуванням. Поділ пріоритету по швидкості не залежить від включеного режиму 2-х мереж, спеціально для таких випадків використання комутатора в обох мережах буде по 2 порту з вищим пріоритетом і 2 порту з більш низькими швидкостями.

Як і всі пристрої тайванського виробника, корпус Sapido HF-3208 виконаний з білого пластику з достатньою кількістю вентиляційних отворів, а при виробництві апаратної частини пристрою були задіяні фірмові технології виробника. Завдяки всьому цьому, навіть в умовах спекотної погоди, пристрій не особливо нагрівається, що само собою подовжує термін служби пристрою.

Технічні характеристики:

 • Мережеві порти:
  - 8x 10 / 100Mbps RJ-45 Ethernet Ports
 • Кнопки:
  - VLAN / QoS Mode Switch
 • Стандарти та протоколи:
  - IEEE 802.3 10 Base-T
  - IEEE 802.3u 100Base-TX
  - IEEE 802.3 x Flow Control
  - CSMA / CD
 • Режими мережі:
  - Full / Half duplex (10/100 Mbps)
  - Full duplex (200Mbps)
 • Пропускна здатність: 1.6 Gbps
 • індикація:
  - 1хPower
  - 8хLink / Activity / Loop x 8
 • Кнопки:
  - Харчування: AC Input 100-240V, DC Output 5V 0.4A
 • Розміри: 153.9 (L) x 89 (W) x 29.5 (H) mm
 • Вага: 127g
 • Сертифікація: CE! / FCC / RoHS

Останні відгуки про Sapido HF-3208 - двухсетевой комутатор

Переглянуті товари
Sapido HF-3208 - двухсетевой комутатор фото Sapido HF-3208 - двухсетевой комутатор
Більше не випускається