Strong Powerline Kit 1200 DUO


Очікується поставка Ціна:
1999 грн
Доставка
  • по Києву: 60 грн.
  • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
  • безготівкова за рахунком
  • готівкою при отриманні товару
Гарантія
  • 12 місяці(в)
  • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
116555

Опис Strong Powerline Kit 1200 DUO

Комплект з двох адаптерів Strong Powerline Kit 1200 DUO призначений для організації високошвидкісної домашньої мережі з використанням вже існуючої системи електроживлення. Для цього потрібно один екземпляр вставити в електро розетку і підключити кабель від роутера через роз'єм RJ45, а інший так само з'єднати з необхідним пристроєм (телевізор, тюнер, комп'ютер) і натиснути кнопку захищеного з'єднання, розташовану знизу корпусу, поряд з портом Ethernet і гніздом скидання Reset. Про стан приладу сповіщають світлодіодні індикатори живлення, присутності інтернету і наявності скоммутірованной пари (зліва-направо).

Виріб Powerline Kit 1200 DUO працює на відстані до 300 метрів, відповідає стандарту HomePlugTM AV2, а для збільшення смуги пропускання, використовує функцію MIMO, що забезпечує швидкість передачі даних до 1200 Мбіт / с, при цьому для конфіденційності застосовується 128-бітове шифрування по протоколу AES.

Додавши до перерахованого, швидку і безпечну установку (Plug & amp; Play), додаткові розетки потужністю до 16 А, технологію енергоефективності з економією до 85%, отримаємо в особі Powerline-адаптерів Strong Kit 1200 DUO чудове рішення для перегляду HD і ULTRAHD контенту, IP-телебачення і онлайн-ігор на відповідному обладнанні.


Характеристики Strong Powerline Kit 1200 DUO

Тип пристрою: Powerline адаптер

Останні відгуки про Strong Powerline Kit 1200 DUO

Переглянуті товари