Diablo WiFi Cam v.2.3 New


Знятий з виробництва
 • Дмитрий

  Что это?
  27 квітня 2009 11:42

  Это что за зверь такой? Для чего нужен?


Опис Diablo WiFi Cam v.2.3 New

Diablo WiFi Cam v.2.3 New - це багатофункціональний пристрій, який використовується з ресиверами Topfield, Humax і іншими, які мають CI-слот.

Основні функції Diablo WiFi :

    
 1. Додатковий картоприймач для двох карт доступу працюють одночасно, одна стандартного розміру, а друга розміру SIM Card. Обидва картоприймача в модулі Diablo CAM розуміють такі кодування як - Viaccess, Irdeto, Conax, mediaguard, cryptoworks і ін.
 2.   
 3. Вбудований емулятор кодувань, при використанні альтернативного ПО, дозволяє багатьом ресиверів, (наприклад таким як Topfield7700, Topfield7710, Topfield7720, Humax2000 і ін.) Які не мають свого вбудованого емулятора, отримати доступ до таких умовно кодованим каналам, які мають кодування BISS і інші.
 4.   
 5. Ну і найголовніша відмінність модуля Diablo WiFi від Diablo Cam Light, це наявність WiFi вбудованого інтерфейсу в модулі, який дозволяє модулю отримати доступ до інших картками доступу через WiFi мережу. А також величезний плюс полягає в тому, що одного разу прошитий Diablo Wi-Fi, може довго обходитися без вибору програм (CAS2 або CAS3), так як до файлової системи модуля ви отримуєте доступ через FTP з'єднання з модулем по його виділеному IP адресою з вашого комп'ютера через Wi-Fi мережу, а до налаштувань Wi-Fi мережі модуля Diablo Wi-Fi можна отримати доступ через WEB інтерфейс.
 6.   
 7. Diablo WiFi без проблем працює з відкритою мережею WiFi, а також з протоколами WEP, WPA і WPA2.

Останні відгуки про Diablo WiFi Cam v.2.3 New

 • 11 листопада 2016 15:05

  У меня вопрос этот cam модуль работает только с НТВ+ или можно поставить карту ростелеком или трикалор?

 • Re: вопрос
  4 червень 2014 15:00

  Должен работать.

Читати усі (12) відгуки

Переглянуті товари
Diablo WiFi Cam v.2.3 New фото Diablo WiFi Cam v.2.3 New
Більше не випускається