Wisi OM 10 0646 трансмодулятор 6 DVB-S / S2 транспондерів в 6 DVB-T


Знятий з виробництва
115841

Опис Wisi OM 10 0646 трансмодулятор 6 DVB-S / S2 транспондерів в 6 DVB-T

Нова розробка WISI OM 10 0646 - компактна телевізійна головна станція (head-end), яка дозволяє запускати в готельну мережу телебачення 6 супутникових транспондерів (частот), перетворюючи їх зі стандарту DVB-S / S2 в 6 пакетів стандарту DVB-T, які зручно "підмішувати" до каналів Т2 цифрового ефірного телебачення, що приймаються з телевежі.

Таким чином, при наявності телевізорів з Т2 тюнером (або зовнішніх Т2 тюнерів) можна приймати всі канали цифрового ефірного телебачення та безліч додаткових каналів з 6 супутникових частот.

Можна індивідуально вибрати тільки потрібні канали з супутникового пакету для подачі в кабель. Канали можна гнучко перерозподіляти в різні вихідні пакети. Для вибраних каналів передаються всі аудіодоріжки, а також телегід (EPG).

WISI OM 10 0646 має 4 входи, а всередині вбудований керований мультісвітч, який розподіляє сигнали на 6 демодуляторів. На кожному вході можна індивідуально виставити параметри 14 / 18В, 0/22 кГц і DiSEqC, а потім для кожного демодулятора індивідуально вибрати потрібний вхід.

Є можливість встановити САМ-модуль CONAX PRO на 8 каналів для розкодування однієї операторської карткою Xtra TV (провайдер платного цифрового супутникового телебачення). Також підтримуються CAM модулі інших кодувань, в тому числі BISS CAM.

Параметри передачі DVB-T сигналу (модуляція, FEC, захисний інтервал) гнучко настроюються індивідуально для кожної несучої. Несучі розташовуються на сусідніх 6 каналах.

Управління кабельної станцією здійснюється за допомогою вебінтерфейса по локальній мережі або віддалено через Інтернет. Для локального управління є вбудований DHCP сервер, що зручно для прямого підключення ноутбука. У майбутніх версіях прошивки планується підтримка управління по Bluetooth зі смартфона або планшета через спеціальний додаток.

Також планується додавання функції програвання відео з USB-накопичувача на одному з переданих каналів. Наприклад інформації про готелі, розпорядок роботи, меню ресторану і т.д.

WISI OM 10 0646 забезпечує готель якісним набором ТВ-каналів використовуючи коаксіальну розведення. Дане рішення також може бути застосоване в багатоквартирних будинках для організації своєї мережі колективного телебачення з мінімальною абонплатою. На сьогоднішній день аналогів подібного рішення на ринку не існує.


Комплект поставки Wisi OM 10 0646 трансмодулятор 6 DVB-S / S2 транспондерів в 6 DVB-T

  • Трансмодулятор Wisi OM 10 0646
  • Кабель харчування
  • 2 дюбеля для кріплення на стіну

Останні відгуки про Wisi OM 10 0646 трансмодулятор 6 DVB-S / S2 транспондерів в 6 DVB-T

Переглянуті товари