Octagon SF-1018 HD - супутниковий HDTV ресивер [б / у]


Знятий з виробництва
113916

Опис Octagon SF-1018 HD - супутниковий HDTV ресивер [б / у]

Octagon 1018 HD - це мультимедійний комбайн покликаний потіснити культовий Dreambox 8000 як за ціною так і за функціоналом. В активі новинки подвійний супутниковий тюнер DVB-S2, пара слотів для смарт-карт, два відсіки для CI-модулів, можливість установки внутрішнього 3.5 "жорсткого диска (SATA II), функція запису телепрограм, інтерфейс HDMI 1.3, VFD-дисплей і операційна система Linux.

Функція PVR дозволяє записувати не тільки на внутрішній жорсткий диск, але і на зовнішні накопичувачі. Останні передбачається підключати через USB-порти. Крім традиційного режиму запису, є і улюблений багатьма Timeshift і звичайно запис за таймером. Взагалі завдяки вбудованому подвійному тюнера DVB-S2, ресивер здатний одночасно записувати 3 канали, в той час як користувач переглядає зовсім інший.

Результати перших незалежних тестів новинки надихають (цитата): "Картинка - просто пісня! Після виходу цього апарату суперечки у кого картинка краще можна закривати - все просто бездоганно, факт! Апскейл також дуже хороший. "Від себе додамо якість дійсно на високому рівні, як на каналах з високим, так і стандартною роздільною здатністю. Меню логічно організовано і відмінно промальовані. За своєю структурою вона схожа на меню іншого HD-ресивера - AZBOX HD. Також дуже схожі і пульти ДУ: зовнішній дизайн, розташування клавіш, універсальність (крім ресивера, пульт здатний управляти телевізором).

Втім, називати новий Octagon клоном AZBOX явно не варто. Апарати більше нічим один на одного не схожі: різний дизайн, різні платформи, різна ідеологія. Розробники не намагалися зробити з Octagon SF 1018 медіакомбайн, але деякі мультимедійні можливості тут є. Зокрема апарат без проблем справляється з відтворенням фільмів в DivX і TS, а також mp3 музики і відображенням JPEG фотографій.

Приємно порадували багаті мережеві можливості Octagon SF 1018: підтримка FTP, емуляторів MGCamd, NewCamd, NewCS, а також Live Streaming. Розробники незабаром обіцяють також додати підтримку і інших емуляторів: Ccamd, camd3, mbox, gbox. Втім, вже і зараз любителі шаринга зможуть повноцінно користуватися цією технологією для перегляду різноманітних пакетів.

Ніяких проблем з відображенням російських назв каналів, а також кирилиці в EPG (електронної програми передач) у нового Octagon немає також як і в 918-ой моделі. У черговому режимі ресивер споживає всього 1W. Дивує рівень опрацювання деяких дрібниць: інтенсивність підсвічування клавіші включення на передній панелі можна регулювати, причому при бажанні підсвічування і зовсім можна вимкнути.

Тюнер виглядає стильно і дорого. Приємно здивувала швидкість роботи (переміщення по меню, перемикання каналів, час відгуку на команди), у порівнянні з іншими супутниковими HD-ресиверами преміум сегменту Octagon SF 1018 просто скороход. За швидкістю відображення великих графічних файлів (JPEG) ресивер і зовсім легко обходить медіаплеєри типу Popcorn, eGreat і TVIX. Під час роботи ніяких сторонніх звуків ресівер не видає, так як охолодження виключно пасивне.

Боятися перегріву через відсутність вентилятора, навіть при встановленому всередину жорсткому диску навряд чи варто. Вільного місця в корпусі досить багато, та й сучасні "зелені" вінчестери, досить тихі і "холодні": наприклад, WD Green Power і Samsung EcoGreen. Ми переконалися в цьому особисто, поганяти Octagon з встановленим всередину 2 TB від Western Digital.

Є звичайно у новинки і слабкі сторони: не передбачений сучасний інтерфейс для зовнішніх накопичувачів - eSATA (швидкості USB 2.0 для запису вистачає з головою); відсутня підтримка бездротових мереж Wi-Fi (вирішується підключенням компактної Wi-Fi точки доступу в режимі клієнта); немає можливості додати DVB-T або DVB-C тюнер для прийому наземного цифрового телебачення.

Якщо комусь Octagon SF 1018 здасться трохи "занадто" за ціною або можливостям, то варто почекати спрощеної модифікації SF 1008, яка надійде продаж ближче до зими. У неї не можна буде встановити внутрішній вінчестер, але зате з'явиться eSATA і стане компактнішою корпус.

Технічні характеристики супутникового ресивера Octagon 1018 HD

Модель Octagon SF 1018 Twin HDTV PVR
Інтерфейс для накопичувачів Serial ATA II, 3.5 ", 2x USB 2.0
Процесор ST71xx
Пам'ять 192 MB SDRAM, 128 MB ROM, 32 MB Flash ROM
Дисплей VFD 12-символів
Операційна система Linux
Тюнер Twin DVB-S2
Мережевий адаптер Ethernet 10/100
Виходи HDMI , SCART (x2), компонентний, композитний, про птіческій аудіо, RS232
Інша 2x CI слота, 1x Smartcard-Reader
Габарити 430x60x230 mm
Вага 2.7 kg

Останні відгуки про Octagon SF-1018 HD - супутниковий HDTV ресивер [б / у]

Переглянуті товари
Octagon SF-1018 HD - супутниковий HDTV ресивер [б / у] фото Octagon SF-1018 HD - супутниковий HDTV ресивер [б / у]
Більше не випускається