GI TerrF - DVB-T / T2


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
113107 Galaxy Innovations

Опис GI TerrF - DVB-T / T2

Сканер частот DVB-T і DVB-T2 GI TerrF призначений для аудіо-візуального супроводу процесу пошуку і підстроювання антен дециметрового діапазону ефірного цифрового мовлення.

Прилад для настройки ефірних антен GI TerrF має попередньо встановлене частот, а також дозволяє змінювати стандартні і додавати призначені для користувача дані. Присутня можливість автопоиска і збереження параметрів в енергонезалежній пам'яті пристрою. Харчування здійснюється від Li-Ion акумулятора на 1400 mAh з підзарядкою від мережевого адаптера 220/12 В або автомобільного прикурювача.

Модель виконана в зручному пластиковому корпусі, оснащена кольоровим дисплеєм з відображенням рівня заряду, сенсорною клавіатурою для навігації по меню і управління девайсом. Також реалізована важлива функція захисту від замикання, а сам процес налаштування супроводжується звуковою і світлодіодною індикацією.

Для запобігання від вологи в комплекті поставки передбачений чохол-ремінь з прозорою лицьовою стороною, що допускає використовувати вимірювач для налаштування ефірної антени в несприятливих погодних умовах.

Прилад для настройки ефірних антен працює на процесорі STM32F103VCT6 в зв'язці з модулями постійної і оперативної пам'яті на 256 Кбайт і 48 Кбайт, відповідно, а також має можливість оновлення програмного забезпечення через USB інтерфейсу.

Часом настройка цифровий антени ефірного мовлення без додаткового обладнання займає величезну кількість часу, для економії останнього варто вдаватися до спеціалізованих приладів - приладів для настройки ефірних антен .

У сукупності своїх характеристик GI TerrF - DVB-T / T2 буде незамінним помічником як для професійних установників, так і для звичайних теле-радіо любителів під час налаштування антени ефірного телебачення. Докладна інструкція російською мовою розкриє всі нюанси експлуатації такого корисного в умілих руках інструменту.


Характеристики GI TerrF - DVB-T / T2

Виробник: Galaxy Innovations
Тип приладу: Цифровий
Тип товару: Прилад для настройки ефірних антен
Стандарт DVB: DVB-T , DVB-T2

Останні відгуки про GI TerrF - DVB-T / T2

Переглянуті товари
GI TerrF - DVB-T / T2 фото GI TerrF - DVB-T / T2
Більше не випускається