TIGER SF-906T


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
115385
 • алекс

  ОТЗЫВ
  2 липень 2013 20:40

  Купил.Компас не работает.Пробовал настраивать антенну.Вывод:ИГРУШКА.


Опис TIGER SF-906T

У зв'язку з активним впровадженням цифрового ефірного телебачення в Україні, останнім часом у звичайного користувача стало виникати маса питань по правильному налаштуванні ефірної антени для якісного прийому наземного сигналу DVB-T2 .

Спробуємо пролити світло в цьому питанні, тим більше, що процедура самостійного налаштування ефірної антени не така складна, як може здатися на перший погляд.

Стара модель настройки ефірної антени візуально по телевізійній картинці канула в лету, з причини свого незручності і може задовольнити лише відвертих «ортодоксів». У наш час існує маса приладів і аксесуарів, які здатні полегшити процес правильного монтажу і налаштування ефірних антен. Саме до таких приладів і відносять Signal Finder Tiger SF-906T .

Прилад являє собою подобу звичайного стрілочного сатфайндера, які застосовуються в налаштуванні супутникових антен, наприклад Tiger SF-903 . У ньому також, для відображення рівня сигналу використовується стрілка.

Для більш тонкої настройки антени, на борту приладу присутня коліщатко регулювання рівня сигналу, так званий вбудований аттенюатор. Рівень сигналу також можна визначити на слух, завдяки наявності звукового індикатора.

Живиться прилад від спеціального відсіку з десятьма батарейками. Для зручності вибору правильного напряму на передавальну станцію прилад для настройки ефірних антен Tiger SF-906T обладнаний компасом, розташованим на передній його панелі.

Діапазон частот приладу:

 • VHF: 174-230MHz,
 • UHF: 470-860MHz

Інструкція по налаштуванню ефірної антени за допомогою приладу DVB-T / T2 Signal Finder TIGER SF-906T.

 • Для початку за допомогою компаса визначаємо розташування найближчого телевізійного передавального центру. Цю процедуру можна виконати і не вдаючись до допомоги компаса, якщо передавальна станція знаходиться в зоні вашої прямої видимості. Направляємо ефірну антену на передавач.
 • Приєднуємо коаксіальний кабель, що йде від антени до вимірника сигналу. Варто зауважити, що настройку краще проводити за допомогою дециметровому антени (ДМВ), через наявність у неї більш вузької діаграми спрямованості. Наведення слід здійснювати з найбільш вразливими каналу в діапазоні частот.
 • Шляхом повільного обертання ефірної антени з боку в бік добиваємося максимального рівня телевізійного сигналу.
  Для антен без підсилювача максимальними рівнями є для МВ1 (1-5 канал) - 74 дБ, для МВ2 (6-12 канал) - 60 дБ, для ДМВ (21-69 канал) - 50 дБ. Якщо зазначений максимальний рівень сигналу не досягнуть, слід підняти антену вище (якщо це можливо) або замінити її на більш потужну, забезпечену підсилювачем сигналу. Інакше якість зображення буде поганим.
 • Наступним етапом настройки ефірної антени є вирівнювання рівнів діапазонів. Як правило, перший діапазон має досить сильним сигналом, тому в цьому випадку потрібно активне користування аттенюатором (коліщатком регулювання рівня сигналу). У діапазонах МВ2 (6-12 канал) і ДМВ (21-69 канал) для вирівнювання рівнів доведеться вдатися до допомоги режекторного фільтрів і, можливо, антенного підсилювача МВ + ДМВ , наприклад, A-063.
 • Потім, кабель всіх підготовлених діапазонів (МВ1, МВ2 і ДМВ) підключаються до Багатовходові підсилювача - мультібенду Televes 5356 , в якому сигнали підсумовуються, автоматично вирівнюються і посилюються до необхідного рівня, для подальшої подачі в телевізійну мережу. Варто пам'ятати, що сигнал, що приходить до телевізора повинен знаходитися в діапазоні від 60 дБ до 90 дБ. Переусіленіе сигналу до 100 дБ і вище вкрай неприпустимо, і призводить до інтермодуляції.
Схожі товари

Характеристики TIGER SF-906T

Виробник: Tiger
Тип приладу: Аналоговий
Тип товару: Прилад для настройки ефірних антен

Останні відгуки про TIGER SF-906T

 • 17 жовтня 2020 10:58

  Подскажите будет еще в продаже?

 • 18 серпня 2018 10:47

  Ребята,для точной настройки на БС нужно перед прибором ставить фильтр LTE/3G/GSM!И будет вам счастье.Настроил более 40 приставок Т2,в том числе и коллективного просмотра.Никто ещё жалоб не присылал.Рекомендую!А кто не умеет пользоваться,то прочтите литературу,там нюансов много.Все зависит от рельефа местности, удаления от БС, выбора антенны по коэффициенту усиления.......Так что удачи!

  Достоинства: Отличный вариант для самостоятельной настройки

  Недостатки: Не вижу

Читати усі (9) відгуки

Переглянуті товари
TIGER SF-906T фото TIGER SF-906T
Більше не випускається