Хвиля 2-24


В наявності Ціна:
384 грн
Доставка
 • по Києву: 70 грн.
 • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
 • безготівкова за рахунком
 • готівкою при отриманні товару
Гарантія
 • 6 місяці(в)
 • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
115756
 • 4 серпня 2016 11:58

  Хорошая антенна, а с учетом цены можно сказать что отличная. Без усилителя выдает сигнал лучше, чем «польская» с мощным усилителем. Единственное, не понятно, кто производитель антенны, страна, адрес производственных мощностей и т.д. В интернете вразумительную информацию о бренде Rnet не нашел. В сопровождающей документации к товару также информация отсутствует, что не есть хорошо в свете ст.ст 4,15 Закона Украины «О правах потребителей». Это, конечно, мои придирки. Сама антенна отличная!!!

  Достоинства: Классический волновой канал с большим коэффициентом усиления. Не дорогая.

  Недостатки: Производитель неизвестен.


Опис Хвиля 2-24

Зовнішня телевізійна антена Хвиля 2-24 призначена для прийому сигналів цифрового ефірного телебачення стандартів DVB-T / T2 і аналогового телебачення в ДМВ діапазоні. ТВ антена забезпечує впевнений прийом на велику віддаленість від джерела сигналу, при відсутності перешкод. На відміну від антени Хвиля 2-24 Light оснащена рефлектором.

Зовнішня ТВ антена Хвиля 2-24 виготовлена з якісних матеріалів - деталі з пластика і алюмінію, має конструкцію за типом « Хвильовий канал », обладнана 18 вібраторами і рефлектором. Такий симбіоз забезпечує потужний коефіцієнт посилення сигналу в 14-16 дБ, незважаючи на відсутність додаткового підсилювача.

Підключення до антени виробляється гвинтами до встановленого на ній сімметрізатору. Комутація з телевізором або T2 приставкою проводиться за допомогою телевізійного коаксіального кабелю опором 75 Ом, на кінці якого потрібно змонтувати F-роз'єм. Варто врахувати, що при значній відстані антени від телевізора або Т2 приставки можуть знадобитися проміжні підсилювачі.

Сама антена оснащена скобою для кріплення до щогли.

Хвиля 2-24 - одна з кращих зовнішніх телевізійних антен для установки в місцях значно віддалених від ретранслятора і без видимих перешкод, є якісним і недорогим варіантом для прийому цифрового і аналогового телевізійного сигналу без додаткового посилення.


Характеристики Хвиля 2-24

Бренд: Rnet
Тип антени: Зовнішня
Посилення сигналу: Без підсилювача
Коефіцієнт посилення (дБ): 14 ... 16 дБ
Живлення антени (V): Немає
Відстань від телевежі: Велике
Конструкція антени: Хвильовий канал
Частотний діапазон (МГц): ДМВ (470 ... 862 МГц / 21-69к.)
Підтримка аналогового і цифрового DVB-T / T2: Так
Кількість вібраторів, директорів і рефлекторів: 18
Спрямованість антени: Вузьконаправлена
Матеріал конструкції антени: Алюміній + пластик
Довжина кабелю з комплекту (м): Немає
Підключення антени: під гвинт
Вихідний опір (Ом): 75 Ом
Тип упаковки: Без коробки
Тип товару: Зовнішня антена

Останні відгуки про Хвиля 2-24

 • 25 квітня 2021 18:55

  Добрий день. Чи підійде ця антена для підсилення мобільного зв'язку (gsm) та інтернету (3g)?

 • 11 квітня 2021 15:43

  Адекватні менеджери, які допомогли з вибором та комплектацією, доставка в Бориспільський район 2 дні (замовив ранком, наступного дня забрав на новій пошті). Взяв дві антени, два підсилювача, кабель, контакти). Прийшло все, повний комплект, антени запаковані, невелика інструкція, комплектуючі для збірки). Одну антену встановив зовні на даху (5 метрів заввишки від землі) ловить 52 канали. Другу на горищі (крізь дах ловить 28 каналів). Магазин та товар рекомендую!

  Достоинства: Ціна, якість, простота встановлення.

  Недостатки: Невиявив

Читати усі (351) відгуки

Переглянуті товари
Хвиля 2-24 фото Хвиля 2-24