Підсилювач для мультісвітчей MS-9A


В наявності Ціна:
1549 грн
Доставка
  • по Києву: 300 грн.
  • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
  • безготівкова за рахунком
  • готівкою при отриманні товару
Гарантія
  • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
115716

Опис Підсилювач для мультісвітчей MS-9A

Підсилювач для мультісвічей MS-9A призначений для компенсації втрат сигналу при використанні мультісвітчей.

При проході через мультісвітч відбувається ослаблення сигналу, тому при багатокаскадного підключенні рекомендується використовувати підсилювач через кожні 2-3 каскаду в залежності від довжини кабелів між мультісвітчей.

Також підсилювач MS-9A може бути використаний на вході в перший (або єдиний) мультісвітч при істотній довжині кабелю від антен - 50 метрів і більше. Установка підсилювача перед мультісвітчей дозволить знизити втрати & quot; якості сигналу & quot; (SNR) при проходженні через мультісвітч і на кабелі до абонента. У такому варіанті MS-9A може бути використаний перед мультісвітчей з великою кількістю входів (10, 13 або 17) для посилення сигналу тільки з тих антен, до яких прокладено кабель великої довжини.

Підсилювач для мультісвітчей MS-9A має 9 прохідних входів для сигналів - 1 вхід для ефірного сигналу і 8 входів для сигналів супутникової ПЧ, які розподілені на 2 сегмента по 4 входи. Розташування входів зроблено точно таким же, як і в мультісвітчей, що дозволяє уникнути зайвого переплетення кабелів.

Підсилювач розрахований на роботу з Quattro конверторами для мультісвітчей, тому він не пропускає сигнали 22 кГц, а на всіх супутникових входах видається напруга живлення 18В, в тому числі на входах для вертикальної поляризації. Використовуйте з підсилювачем конвертора для мультісвітчей .

Для супутникових сигналів підсилювач MS-9A дає посилення від 10 до 20 dB, яке плавно регулюється індивідуально по кожному входу. Також передбачено перемикання режиму корекції нахилу АЧХ в діапазоні 950-2150 МГц між режимами & quot; плоский & quot; і & quot; нахил 6 dB & quot ;. Режим діє одночасно на всі входи. Залежно від якості і товщини кабелю більш високі частоти (2150 Мгц) послаблюються в кабелі сильніше, ніж більш низькі (950 МГц). Корекція нахилу АЧХ на підсилювачі дозволяє компенсувати цей перекіс.

Для ефірного сигналу в MS-9A передбачена плавне регулювання посилення від 8 до 18 dB, а також плавне регулювання корекції нахилу АЧХ від 0 до 10 dB в діапазоні від 5 до 860 МГц.


Комплект поставки Підсилювач для мультісвітчей MS-9A

  • Підсилювач MS-9A;
  • блок живлення;
  • Інструкція.

Останні відгуки про Підсилювач для мультісвітчей MS-9A

Переглянуті товари