Seagate Backup Plus Desktop - зовнішній HDD 3.5 "/ 1TB / USB 3.0


Знятий з виробництва
115376

Опис Seagate Backup Plus Desktop - зовнішній HDD 3.5 "/ 1TB / USB 3.0

Seagate Backup Plus Desktop об'ємом 1 Тб - надійний зовнішній накопичувач формату 3.5 "з функцією резервного копіювання та шифрування даних. Дана лінійка зовнішніх HDD в даний час є найшвидшою з асортименту компанії Seagate. Високу продуктивність забезпечують встановлений всередині сучасний накопичувач зі швидкістю обертання 7200rpm і 64 Мб кеша, а також високошвидкісний інтерфейс USB3.0.

Накопичувач Seagate Backup Plus Desktop 1 Тб має велику перевагу перед аналогічними жорсткими дисками: завдяки Наймане підставці його можна підключати вико ко ристь роз'єм SATAIII. При бажанні комплектну в найм підставку можна замінити - Seagate пропонує окремо аналогічні варіанти, для підключення накопичувача через інтерфейси Thunderbolt ™ або FireWire® 800 (IEEE 1394).

Seagate Backup Plus Desktop має розміри 44x124x158 мм і в першу чергу призначений для вертикальної установки, забезпечуючи компактність і економію простору. Якщо ж поверхня на яку пропонується встановлювати накопичувач нестійка, або висока ймовірність падіння - настійно рекомендуємо встановлювати накопичувач в горізонтальлном положе ванні.

Пристрій має зовнішній блок живлення, найбільшу перевагу якого проявляється в мінімальному споживанні живлення з порту USB, що дозволяє встановлювати його як на сучасні, так і на більш старі моделі супутникових ресиверів , медіаплеєрів , ПК і ноутбуків.


При використанні Seagate Backup Plus Desktop для ПК або Mac, безумовно, корисною буде функція резервного копіювання . Вона налаштовується за все в пару кліків і дозволяє надійно зберігати копії Ваших файлів. Процес створення резервних копій можна проводити самостійно вручну і за розкладом.

Функція шифрування даних дозволяє обмежити доступ до персональної інформації, що буде корисно, якщо накопичувач потрапить в руки до сторонніх. Ця функція реалізована за допомогою фірмової утиліти, яку можна знайти на самому накопичувачі, або завантажити з сайту в разі втрати виконуваного файлу.

Однією з сосбенностей фірмової програми резервного копіювання є взаємодія з соціальними мережами - при необхідності, підключившись до Facebook, Flickr або YouTube можна зберегти на накопичувач резервну копію контенту зі своїх акаунтів.

Технічні характеристики:

 • модель: STCA1000100;
 • обьем накопичувача: 1ТB;
 • колір корпусу: чорний;
 • матеріал корпусу: пластик;
 • інте рфейс:
  - USB3.0 (назад сумісний з USB2.0);
  - SATAIII;
 • Розміри: 44 * 124 * 158 мм;
 • вага 1020 г.

Комплектація:

 • Seagate Backup Plus Desktop;
 • USB-шнур;
 • Мережевий адаптер;
 • інструкція зі швидкого встановлення.

Останні відгуки про Seagate Backup Plus Desktop - зовнішній HDD 3.5 "/ 1TB / USB 3.0

Переглянуті товари
Seagate Backup Plus Desktop - зовнішній HDD 3.5 "/ 1TB / USB 3.0 фото Seagate Backup Plus Desktop - зовнішній HDD 3.5 "/ 1TB / USB 3.0
Більше не випускається