USB Flash Silicon Power Touch T01 16Gb


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
114137

Опис USB Flash Silicon Power Touch T01 16Gb

USB-накопичувач Silicon Power Touch T01 ємністю 16 Гб є самим мініатюрним USB-накопичувачем в лінійці продуктів компанії Silicon Power.

Завдяки своїм габаритам USB «флешка» майже повністю ховається в USB-роз'ємі, залишаючи зовні все 1см корпусу. Такі розміри роблять його дуже зручним при використанні в сучасних супутникових ресіверах - швидкості запису / читання з запасом вистачає для збереження і перегляду відео прямо з накопичувача в HD-якості, а великий обьем дозволяє записувати відео на протязі декількох годин.

Через мініатюрні розміри флешка зовсім не заважає сусіднім Роз'єм, які досить часто розташовані дуже близько, а також в деяких ресіверах поміщається під передньою захисною кришкою, що робить її використання ще зручніше.

Накопичувач можна залишати в USB-роз'ємі ноутбука при транспортуванні, це зменшує ймовірність його втрати або поломки, що часто трапляється з повнорозмірними флешками. Використання металу в корпусі SP Touch T01 дозволило добитися не тільки стильного вигляду, але і отримати високу ступінь захисту - ударостійкий корпус захищений від пилу і бризок води.

Разом з Silicon Power Touch T01 Ви отримуєте також доступ до програми SP Widget, яка дозволить зробити резервні копії важливих документів, контактів, копіювати і шифрувати дані, блокувати комп'ютер за паролем, часу або флеш-накопичувача.

Характеристики:

  • інтерфейс USB 2.0;
  • обьем накопичувача: 16GB;
  • пропускна здатність інтерфейсу 480 Мбіт / сек.
  • Розміри (ШхВхГ) 24.7x13.8x4.6 мм;
  • вага: 2.6 г.;
  • Колір: чорний;
  • діапазон робочих температур: 0 ~ 70 ° C.

Останні відгуки про USB Flash Silicon Power Touch T01 16Gb

Переглянуті товари
USB Flash Silicon Power Touch T01 16Gb фото USB Flash Silicon Power Touch T01 16Gb
Більше не випускається

График работы на странице Контакты. Магазины работают на выдачу заказов с сайта