USB Flash Silicon Power Touch T01 16Gb


Знятий з виробництва
114137

Опис USB Flash Silicon Power Touch T01 16Gb

USB-накопичувач Silicon Power Touch T01 ємністю 16 Гб є самим мініатюрним USB-накопичувачем в лінійці продуктів компанії Silicon Power.

Завдяки своїм габаритам USB «флешка» майже повністю ховається в USB-роз'ємі, залишаючи зовні все 1см корпусу. Такі розміри роблять його дуже зручним при використанні в сучасних супутникових ресіверах - швидкості запису / читання з запасом вистачає для збереження і перегляду відео прямо з накопичувача в HD-якості, а великий обьем дозволяє записувати відео на протязі декількох годин.

Через мініатюрні розміри флешка зовсім не заважає сусіднім Роз'єм, які досить часто розташовані дуже близько, а також в деяких ресіверах поміщається під передньою захисною кришкою, що робить її використання ще зручніше.

Накопичувач можна залишати в USB-роз'ємі ноутбука при транспортуванні, це зменшує ймовірність його втрати або поломки, що часто трапляється з повнорозмірними флешками. Використання металу в корпусі SP Touch T01 дозволило добитися не тільки стильного вигляду, але і отримати високу ступінь захисту - ударостійкий корпус захищений від пилу і бризок води.

Разом з Silicon Power Touch T01 Ви отримуєте також доступ до програми SP Widget, яка дозволить зробити резервні копії важливих документів, контактів, копіювати і шифрувати дані, блокувати комп'ютер за паролем, часу або флеш-накопичувача.

Характеристики:

  • інтерфейс USB 2.0;
  • обьем накопичувача: 16GB;
  • пропускна здатність інтерфейсу 480 Мбіт / сек.
  • Розміри (ШхВхГ) 24.7x13.8x4.6 мм;
  • вага: 2.6 г.;
  • Колір: чорний;
  • діапазон робочих температур: 0 ~ 70 ° C.

Останні відгуки про USB Flash Silicon Power Touch T01 16Gb

Переглянуті товари
USB Flash Silicon Power Touch T01 16Gb фото USB Flash Silicon Power Touch T01 16Gb
Більше не випускається