Формула 1 на ТБ. На яких телеканалах дивитися?

10 березня 2012

Формула 1 на ТБ. На яких телеканалах дивитися?

У 2012 році в черговий раз повторюється ситуація, коли жоден з українських телеканалів не закупив права на трансляцію Формули 1. Перед телеглядачами постає питання - "як дивитися змагання королівської формули, які є можливості?".

у 2012 році в черговий раз повторюється ситуація, коли жоден з українських телеканалів не закупив права на трансляцію формули 1. Перед телеглядачами постає питання - "як дивитися змагання королівської формули, які є можливості?".

Максимальне задоволення від перегляду Формули-1 можна отримати на російському каналі Спорт 1 від ВГТРК (не плутати з українським каналом "Спорт 1" від Поверхні). На ньому Формула-1 буде показана найбільш повноцінно, в форматі HD (високої чіткості) з коментарем Олексія Попова. У прямому ефірі транслюватимуться не лише кваліфікація і гонка , а й все три тренувальні сесії . Причому абсолютно без реклами! Приймати канал Спорт 1 в HD якості можна в пакеті Платформа HD, що працює на супутнику Eutelsat 9A в позиції 9 ° східної довготи в кодуванні DRE Crypt, а також в пакеті Актив ТВ (Рікор ТВ), що працює на супутнику Intelsat 904 в позиції 60 ° східної довготи під час передачі сигналу Conax.

Для тих, хто поки не володіє обладнанням для перегляду HD телебачення, існує варіант перегляду Формули-1 без реклами на каналі Спорт 1 в SD якості в пакеті Радуга ТВ, що працює на супутнику
в позиції 75 ° східної довготи в кодуванні Irdeto. Канал транслюється в форматі 16: 9.

Уточнимо, що канал Спорт 1 відсутня в популярних пакетах НТВ + і Триколор ТВ.

Ще одним варіантом перегляду Формули-1 з російським коментарем є канал Росія 2. На ньому також показують кваліфікацію, гонку і всі тренувальні сесії в прямому ефірі. Однак трансляція буде перериватися рекламою, хоча після реклами трансляція триває з перерваного місця і глядач нічого не втрачає крім того, що трансляція стає не прямий, а злегка відкладеної. Варто додати, що канал Росія 2 працює в форматі 4: 3, тому трансляція Формули виходить з невеликими чорними смужками зверху-знизу і з обрізаними частинами зображення зліва і справа. Канал Росія 2 можна приймати у всіх російських пакетах, наприклад Триколор ТВ і НТВ+, що працюють в позиції 36 ° східної довготи або пакеті Телекарта, що працює на супутнику Intelsat 15, 85.2 ° східної довготи, 12640V.

Існує варіант перегляду Формули-1 у відкритому доступі , без кодування , на каналі RTL. Канал працює в форматі 16: 9. Коментар на німецькій мові. У прямому ефірі показують кваліфікацію і гонку. Перед кваліфікацією показують запис однієї тренувальної сесії. Однак головний мінус цього безкоштовного каналу в тому, що трансляція на ньому переривається рекламою, під час якої гонка триває в маленькому віконці в кутку екрану. Причому сумарний час рекламних блоків досягає 20 хвилин при орієнтовній тривалості гонки в півтори години! Це і є плата за безкоштовний перегляд.

Швейцарська версія RTL працює на супутнику
в позиції 13 ° східної довготи з параметрами 11054H, SR 27500, FEC 5/6. Для прийому підійде популярний в Україні комплект "на три супутника" з абсолютно будь-яким ресивером .
Німецька версія RTL доступна на супутнику
в позиції 19.2 ° східної довготи з параметрами 12188H, SR 27500, FEC 3/4.

Приємного перегляду!