«Інтер» у форматі HD

29 листопада 2010

«Інтер» у форматі HD

Телеканал «Інтер» розпочинає мовлення у форматі HD.

Телеканал «Інтер» розпочинає мовлення у форматі HD

З 1 грудня 2010 року глядачі «Інтера» отримають можливість насолодитися незаперечними перевагами HD телебачення, що забезпечує більш високу якість зображення в порівнянні з існуючими аналоговими і цифровими ТБ стандартами.

«Український глядач уже готовий гідно оцінити формат high definition. І ми робимо крок назустріч - пропонуємо глядачеві побачити наші рейтингові проекти, наприклад серіал «Свати», в новій якості. Крім того, подібна ініціатива, впевнений, знайде відгук у серцях спортивних уболівальників. Адже, навіть в громадських місцях, пристосованих для перегляду спортивних заходів, з'явиться можливість побачити бій Володимира Кличка у винятковій якості формату HD », - заявив заступник голови правління телеканалу« Інтер »Сергій Амелічев.

«ВОЛЯ» стала першою телекомунікаційною компанією, яка надає своїм абонентам можливість дивитися канал «Інтер» у форматі високої чіткості. Абонентам компанії, які проживають в Києві, канал «Інтер HD» буде доступний при наявності CI-модуля.

Також прийом каналу «Інтер HD» може бути здійснений із супутника.

Програмне наповнення каналу «Інтер HD» буде повністю дублювати регулярний канал, проте окремі програми будуть доступні в форматі Full HD. Бездоганною якістю зображення зможуть насолодитися любителі серіалів. Спеціально для них у форматі Full HD пройде показ телефільмів «Свати» і «Котовський». А 11 грудня українські вболівальники оцінять високу якість зображення, спостерігаючи за інтригуючим боксерським поєдинком Володимира Кличка з англійцем Дереком Чесорой.

У той же час, галузевий експерт Олександр Глущенко вважає, що «Інтер» буде здійснювати перехід на HD поступово.

«Для цього потрібно закуповувати весь телевізійний продукт в HD-якості і знімати все власні програми в цьому форматі. На такий перехід, за моєю оцінкою, знадобиться близько року », - заявив «Коментарям» експерт.

Примітка

Дивитися програми HDTV зможуть абоненти компанії ВОЛЯ, у яких є телевізори з вбудованим ТВ-тюнером стандарту DVB-C з підтримкою MPEG-4 і формату HD, з відповідним CI-роз'ємом, куди вставляються придбаний у компанії ВОЛЯ CAM-модуль і картка умовного доступу. Для перегляду HD версії телеканалу «Інтер» необхідно буде повторно провести пошук каналів, відповідно до інструкції до телевізора.

Сигнал каналу кодується в Biss, доступ до перегляду налаштовується аналогічно каналу Інтер стандартного дозволу.

Ресивери за допомогою яких можна переглядати канал «Інтер HD» можна знайти в розділі « Супутникові HDTV ресивери ».

Параметри мовлення для отримання трансляції з супутника:

  • Супутник: Amos 3, координати: 4°W
  • Центральна частота прийому (Downlink): 11, 389 МГц
  • Поляризація: H (Горизонтальна)
  • FEC 3/4
  • Symbol Rate 27,500 Ms / sec