Скоро в продажу ТВ-бокс UGOOS AM7 S905X4

22 липень 2021

Про появу нового UGOOS AM7 було оголошено ще в жовтні 2020 року. Шанувальники Android TV Box і шанувальники TV Box від UGOOS з ентузіазмом сприйняли цю новину. На жаль, незважаючи на нещодавно оголошену передпродажну інформацію, до сих пір не опубліковані повні технічні характеристики і більш докладна інформація про ТБ-бокс UGOOS AM7 S905X4.

Також слід згадати, що попереднє замовлення доступний тільки для оптових покупців. Коли пристрої з'являться в інтернет-магазинах для кінцевих користувачів, сказати складно. Але хочеться сподіватися, що найближчим часом. Додамо, що ми також сподіваємося, що ТБ-бокс AM7 офіційно з'явиться на сайті UGOOS з повними технічними характеристиками і оглядом функцій.

UGOOS AM7 S905X4

Що відомо про новий UGOOS AM7 S905X4?

Перш за все, UGOOS AM7 працює на базі новітньої SoC Amlogic S905X4 з підтримкою декодування 4K AV1. Додатково пристрій оснащений 4 ГБ оперативної пам'яті DDR4 і 32 ГБ eMMC. Мережеві можливості AM7 розкривають модулі WiFi 6 MIMO, Gigabit Ethernet і Bluetooth версії 5.

До того ж, ми знаходимо:

  • 3 роз'єми USB 3.0,
  • USB 2.0,
  • порт USB Type-C OTG.

Очікується, що ТБ-бокс AM7 S905X4 буде працювати під керуванням Android 11. Поза сумнівом, будуть присутні деякі відомі функції UGOOS з попередніх Android TV Box.

Залишається сподіватися, що повна і довгоочікувана інформація про пристрій, а також остаточна ціна на UGOOS AM7 з'явиться найближчим часом. Ми повідомимо вам, як тільки дізнаємося щось більше.