ТОП-10 популярних супутникових ресиверів 2018 рок

16 квітня 2018

Коли ви вибираєте супутниковий ресивер, який, напевно, буде розташований на увазі біля телевізора, то має бути подумати не тільки про зовнішній вигляд пристрою, а ще про його функціонал. Можна витратити «тонни» часу на вивчення тематичних супутникових форумів, а можна швидко пробігтися по нашій статті і зробити для себе вибір супутникового тюнера.

Яким же моделям супутникових приставок віддають перевагу наші покупці в 2018 році - публікуємо рейтинг ТОП-10 найпопулярніших.

10. Tiger X90 HD.

Tiger X90 HD

Старт продажів: осінь 2016 г.
  Якість зображення: 6 з 10.
  Підтримка IPTV: є.
Мультистрой: є.

«Дідок» нашого списку, компактний приймач з непоганою картинкою, відмінний варіант, як другий ресивер в будинок до телевізора 32 & quot; або на кухню. Модель з'явилася в продажу ще в 2016 році, за цей час програмне забезпечення було неодноразово доопрацьовано, що дозволило X90 придбати популярність серед покупців. Ще до достоїнств варто віднести високу швидкість роботи.

Сторінка з товаром Tiger X90 HD на сайті .

9. Sat-Integral S-1218 HD Able.

Sat-Integral S-1218 HD

Старт продажів: зима-весна 2017 г.
  Якість зображення: 5 з 10.
  Підтримка IPTV: є.
  Мультистрой: є.

У десятці найпопулярніших супутникових ресиверів 3 представника Sat-Integral. Варто відзначити, що ресивер підійде для телевізорів з діагоналлю до 32 & quot ;, інакше картинка на каналах стандартної чіткості розчарує власників.

До переваг ресивера віднесемо невисоку ціну, найширші можливості, а також постійні оновлення програмного забезпечення.

А ось до недоліків віднесемо не дуже висока якість самого «заліза». Часто в коментарях покупці скаржаться на проблеми з ресиверами вже під час гарантійного терміну експлуатації.

Сторінка з товаром Sat-Integral S-1218 HD Able на сайті.

8. OpenFox X-6m HD.

OpenFox X-6m HD

Старт продажів: осінь 2017 г.
  Якість зображення: 5 з 10.
  Підтримка IPTV: є.
  Мультистрой: немає.

Простота і класика - перше, що спадає на думку, після знайомства з даною моделлю супутникового тюнера. Розробники намагалися зробити приймач з прицілом на широкі версти населення. Їм це вдалося.

Сторінка з товаром OpenFox X-6m HD на сайті.

7. Sat-Integral S-1228 HD HEAVY METAL.

Sat-Integral S-1228 HD

Старт продажів: весна 2017.
  Якість зображення: 5 з 10.
  Підтримка IPTV: є.
  Мультистрой: є.

Друга модель з лінійки Sat Integral в нашому списку. Від 1218 відрізняється великим корпусом. Оснащена дисплеєм і виходом для домашнього кінотеатру. Переваги і недоліки, як у «молодшого брата».

Сторінка з товаром Sat-Integral S-1228 HD HEAVY METAL на сайті.

6. Star Trak S2 Mini.

 Star Trak S2 Mini

Старт продажів: осінь 2017.
  Якість зображення: 5 з 10.
  Підтримка IPTV: є.
  Мультистрой: немає.

Китайська компанія Star Trak давно присутній на ринку абонентського обладнання для прийому супутникового ТБ. У новій лінійці приймачів найбільшу популярність отримав ресивер S2 Mini. Запорука успіху - вдала модель процесора GX6605s, програмне забезпечення, не зіпсоване розробниками і, звичайно ж, конкурентна ціна.

Сторінка з товаром S2 Mini на сайті.

5. A1ternativa LAN.

A1ternativa LAN

Старт продажів: весна-літо 2017.
  Якість зображення: 7 з 10.
  Підтримка IPTV: є.
  Мультистрой: немає.

У 2017 році на ринку з'явилися 4 моделі з оновленої лінійки A1ternativa. Новинки від попередників відрізняла куди більш стабільна робота, краща схемотехніка і надійність. Як результат 5 місце в нашому рейтингу моделі A1ternativa LAN і купа хвалебних відгуків в мережі.

Сторінка з товаром U2C A1ternativa LAN на сайті.

4. Openbox S3 Micro.

Openbox S3 Micro

Старт продажів: осінь 2017.
  Якість зображення: 7 з 10.
  Підтримка IPTV: немає.
  Мультистрой: немає.

Якщо говорити про надійність серед супутникових тюнерів, то варто відразу ж звернути увагу на ТМ Openbox. Ще зовсім недавно в бюджетному сегменті приймачі Openbox не були представлені, але все змінилося восени 2017 року. Приставкою Openbox S3 Micro однойменний виробник почав підкорювати цей сегмент ринку. Як бачимо, досить таки непогано. 4-е місце за популярністю серед супутникових приставок.

Сторінка з товаром Openbox S3 Micro на сайті.

3. Sat-Integral S-1 248 HD HEAVY METAL.

Sat-Integral S-1 248 HD

Старт продажів: літо 2017.
  Якість зображення: 5 з 10.
  Підтримка IPTV: є.
  Мультистрой: є.

Старша модель в лінійці Sat-Integral S-1218 / S-1228 / S-1248. Простий в налаштуванні і недорогий ресивер, в корпусі стандартних розмірів. Якщо ви націлилися на продукти під ТМ Sat-Integral, то S-1248 HD саме те, що потрібно.

Сторінка з товаром Sat-Integral S-1248 HD на сайті.

2. Denys H.265.

Denys H.265

Старт продажів: початок 2017 г.
  Якість зображення: 8 з 10.
  Підтримка IPTV: є.
  Мультистрой: є.

Найдорожча і сама функціональна модель в нашому списку. Однозначно, не залишить байдужим власників. Щоб гідно оцінити Denys H.265 в роботі потрібно стабільне підключення до мережі Інтернет.

Сторінка з товаром Denys H.265 на сайті.

1. uClan B6 Full HD.

uClan B6 Full HD

Старт продажів: початок 2017 г.
  Якість зображення: 5 з 10.
  Підтримка IPTV: є.
  Мультистрой: є.

Пальму першості, як і в попередньому рейтингу, за собою тримає uClan B6 Full HD. Модель вийшла вдала, по-справжньому «народний» ресивер.

Сторінка з товаром uClan B6 Full HD на сайті.

Причина успіху лежить на поверхні - низька ціна і величезні можливості. Згодом функціонал ресивера тільки додає, наприклад, з'явилася підтримка T2-MI або загальна прошивка під всі чіпи wi-fi адаптерів. Постійно виходять оновлення по прошивці. Рекомендуємо використовувати B6 з телевізорами діагоналлю до 32 дюймів.

B6 присутній на ринку в декількох варіантах:

      
  1. Класичний uClan B6 Full HD;
  2.   
  3. В металевому корпусі з дисплеєм uClan B6 Full HD METAL;
  4.   
  5. З картоприймачем uClan B6 CA Full HD, наприклад, для карт XTRA TV.

До недоліків лідера варто відноситься по-філософськи, вони безпосередньо випливають з його можливостей. Так як в таку вартість закладена не найпродуктивніший процесор, кількість пам'яті могло б бути більше, якби не ціна, то все це позначається на не завжди стабільну роботу програмного забезпечення, регулярних «гілках» при активному використанні.

Висновок.

Як бачимо, рейтинг найпопулярніших супутникових ресиверів окупували пристрої з ціною трохи більше 10 доларів. Тільки 2 приймача A1ternativa LAN і Denys H.265 виходять з цього цінового діапазону. І, відразу ж, за рахунок більш якісної схемотехніки вони видають кращу картинку і набагато надійніше в експлуатації.