Установка супутникової антени на даху багатоповерхових будинків. перелік законів

6 червень 2013

Установка супутникової антени на даху багатоповерхових будинків. перелік законів

Viasat в допомогу установників підготував виписку із законів відповідно до яких установник за допомогою господаря квартири може потрапити на дах багатоповерхового будинку.

Проблема з доступом на дах? Закон в допомогу!

Viasat в допомогу установників підготував виписку із законів відповідно до яких установник за допомогою господаря квартири може потрапити на дах багатоповерхового будинку.

Особи, Які бажають Встановити на горіщі або на даху свого багатоквартірного будинку антену для прийому супутникового сигналу ма ють повне право Забезпечити доступ відповідніх технічних ПРАЦІВНИКІВ (інсталяторів) для монтажу обладнання, оскількі ВЛАСНИКИ квартир є співвласнікамі Даних дахів / Горище , віходячі з следующего:

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про приватизацію державного житлового фонду» від 22 липня 1992 р
Частина 2 стаття 10. Власникам квартир багатоквартірніх будинків та жілої площади в гуртожитку є співвласнікамі допоміжніх приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою и зобов'язані брати участь у загально витрат, пов'язаних з Утримання будинку и прибудинкової території відповідно до своєї Частки у Майні будинку чи гуртожитках. Допоміжні приміщення (комори, сараї и т. Ін.) Передаються у власність квартіронаймачів безоплатно и окремо ПРИВАТИЗАЦІЇ НЕ підлягають.

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про забезпечення реализации житлових прав мешканців гуртожітків»
Стаття 6 . Громадяни, Які пріватізувалі жилі приміщення (кімната, кімнати, жилий блок) у гуртожитках відповідно до цього Закону, набуваються права співвласніків допоміжніх (нежилих) приміщень Загальна Користування у цьом ж гуртожитку в дольових Частка відповідно до площади пріватізованої ними жілої площади. Це право настає в день відачі свідоцтва про приватизацію громадянином кімнати (кімнат) у гуртожитку та набуття права власності за на Допоміжні приміщення в цьом гуртоожітку и Додатковий оформлення не потребує.

РІШЕННЯ Конституційного Суду України 2 березня 2004 року N 4-рп / 2004 (справа про права співвласніків на Допоміжні приміщення багатоквартірніх будинків)
  4.2. В аспекті Конституційного Звернення и Конституційного Подання положення части Першої статті 1, положення пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" треба розуміті так:
  1.1. Допоміжні приміщення (підвалі, сараї, кладовки, горища, колясочні и т. Ін.) Передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з пріватізацією ними квартир (кімнат у квартирах) багатоквартірніх будинків. Підтвердження права власності за на Допоміжні приміщення НЕ потребує     Здійснення Додатковий Дій, зокрема создания об'єднання співвласніків багатоквартірного будинку, вступления до него.
   1.2. Власник (власник) непріватізованіх квартир багатоквартірного будинку є співвласніком
(Співвласнікамі) допоміжніх приміщень Нарівні з власниками приватизовану квартир.

ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
   Стаття 319. Здійснення права власності за
  1. Власник володіє, корістується, Розпоряджається своим майном на власний розсуд.
  2. Власник має право вчинятися относительно свого майна будь-Які дії, Які НЕ суперечать закону.

ЖИТЛОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНСЬКОЇ РСР від 1 січня 1984 р
   Стаття 24. Житлово-експлуатаційні организации
  Для ЕКСПЛУАТАЦІЇ державного громадського житлового фонду створюються житлово-експлуатаційні
  организации, діяльність якіх здійснюється на Основі господарського розрахунку.
  Житлово-експлуатаційні организации забезпечують охоронність житлового фонду и належно его использование, високий рівень обслуговування громадян, а такоже контролюють додержання Громадянам правил Користування жілімі пріміщеннямі, Утримання житлового будинку и придомової территории.

Завантажити pdf-версію.