Базовий - комплект для супутникового ТБ без абонплати


Очікується поставка Ціна:
2325 грн
Доставка
 • по Києву: 300 грн.
 • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
 • безготівкова за рахунком
 • готівкою при отриманні товару
Гарантія
 • 6 місяці(в)
 • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
111456
 • Игорь

  Базовый SD
  21 липень 2012 09:04

  Скажите, возможно ли в данном комплекте поменять приемник? Например на Openbox S1, если да, то какая будет стоимость комплекта?


Опис Базовий - комплект для супутникового ТБ без абонплати

Комплект супутникового телебачення для самостійної установки «Базовий» розрахований на підключення до одного телевізору, дозволяє приймати супутниковий сигнал з 3 популярних супутників:

 • Hotbird (13.0 ° E),
 • Astra 4A (стара назва Sirius) (4.8 ° E),
 • Amos (4.0 ° W).

Після установки супутникової антени і налаштування супутникового ресивера у вас з'явиться можливість приймати більше 100-ти популярних українських і європейських телеканалів російською, українською та іноземними мовами. Телеканали мають різну тематику - новинні і розважальні, музичні і спортивні, фільмові і дитячі.

Досить часто нам ставлять запитання: «А навіщо нам супутникове ТБ? Які переваги воно надає? ».

У ефірному мовленні адже теж є інформаційні канали, але вся справа в тому, що подача інформаційного матеріалу в ефірних каналах завжди Вузьконаправлене і залежить від політичної кон'юнктури. Супутникове телебачення дає можливість перегляду на порядок більш широкого спектра інформаційних каналів, причому, що важливо каналів з різних країн і різних власників. Різні власники відповідно різні політичні та економічні інтереси. Важлива не стільки подача інформаційного матеріалу, скільки трактування фактів, які підносяться глядачеві. Тільки інформація з різних джерел, котрі намагаються відстояти різні позици дасть Вам можливість отримати об'єктивну картину того, що відбувається.

Ще виникає питання: «А навіщо всі ці нюанси рядовому телеглядачеві?». Так, дійсно пересічному глядачеві це абсолютно ні до чого, але пересічного глядача не цікавлять новини, його цікавить розважальні шоу і серіали. А людина дивиться новини, перш за все, співвідносить це зі своїм бізнесом, наприклад, чи буде урожай какао в Буркіна-Фасо і як це позначиться на світових цінах? Події в регіоні, прилеглому до Сомалі, безпосередньо впливають на логістику: чи прибуде вчасно замовлений вантаж на митницю.

Природні катаклізми виникають в різних частинах світу, завжди накладають відбиток як на світову економіку в цілому, так і на конкретні товарні позиції і їх ціноутворення. Здавалося б, повінь в південно-східній Азії, як це може торкнутися нас? Тепер, замовляючи в інтернет магазині новий жорсткий диск для свого ПК, ми все розуміємо - ще й як може!

Надзвичайно широкі можливості супутникове ТБ надає людям бажаючим вивчати іноземні мови. Перегляд фільмів, новин і розважальних передач на досліджуваному Вами мові - прекрасна практика сприяє кращому запам'ятовувати слова і їх правильній вимові.

Як би там не було, навіть найчудовіший кабельний оператор, що надає максимальну кількість каналів - це вибір зроблений за Вас, це м'яке нав'язування того чи іншого контенту, це обмеження які Ви зможете прибрати зробивши вибір на користь супутникового телебачення!

Масова міграція супутникових каналів зі стандарту DVB-S в DVB-S2, а також застосування стиснення MPEG4 замість застарілого MPEG2 зобов'язує «ядром» супутникового комплекту поставити HD ресивер.

Комплект для прийому супутникового телебачення «Базовий» складається з:

 • Супутниковий ресивер UCLAN B6 LITE с картоприемником;
 • Супутникова антена Харків 0,85 м;
 • 3 конвертера лінійної поляризації SINGLE Qsat QK-11;
 • Мультіфід 2шт;
 • Кронштейн L-450 (45-см) арматурний сірий;
 • Перемикач DiSEqC 2.0 4x1 SKY PRIME SF-8001 на 4 виходи

Такий комплект є популярним серед пересічних покупців і професійних монтажників, виконує поставлені перед ним завдання з прийому закритих і умовно кодованих телеканалів. Перегляд супутникового телебачення за допомогою комплекту «Базовий» не вимагає абонентської плати. Комплект легко встановлюється, простий в налаштуванні і експлуатації.

Можливо буде потрібно додатково придбати:

Як самостійно встановити супутникову антену можна ознайомитися в наступній статті: Установка супутникової антени своїми руками .

Також можна придбати комплект і окремо замовити установку кваліфікованому установника. Вибрати установника в вашому регіоні можна з цього списку .

Зверніть увагу: за бажанням покупця супутниковий ресивер поставляється в комплекті з останньою версією програмного забезпечення (ПО) і актуальним списком телеканалів (у менеджера слід уточнити вартість даної послуги) .

Наведено базовий комплект, деякі комплектуючі можуть бути замінені на аналогічні моделі інших виробників.


Останні відгуки про Базовий - комплект для супутникового ТБ без абонплати

 • 30 вересня 2023 16:47

  Три смарт ТВ можно подключить к антенне?

 • 2 березня 2023 20:08

  А можете в базовом комплекте поменять головки на 2 тюнера? И сколько будет стоить комплект?

Читати усі (127) відгуки