Комплекти для установки супутникового ТБ

Цифрове супутникове телебачення стає все більш доступним. Якщо раніше вартість комплекту супутникового телебачення з установкою перевищувала 200 доларів, то на сьогоднішній день його можна купити за 50 доларів. І при цьому еволюція торкнулася не тільки ціни, а й можливостей приймачів.

Яке супутникове телебачення вибрати.

Перед покупкою часто виникає питання: який комплект супутникового телебачення вибрати ? У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо різні комплекти. Якщо ви хочете комплект супутникового телебачення купити недорого , то зверніть увагу на зміни « Базовий SD » і конфігурацію на 2 телевізори « Базовий SD-2 ». Якщо є бажання розщедритися і придбати комплект з великими можливостями, то тоді ваш вибір - конфігурація « Оптимальний ». В такому випадку, крім великої кількості російських і українських телеканалів без абонплати (безкоштовне супутникове телебачення), можна підключитися і до платних пакетів, таким як Xtra TV.

Також дані набори можна використовувати для заміського будинку або дачі (дачний комплект супутникового ТБ ).

Для уникнення розчарування від вибору, потрібно все попередньо зважити і зрозуміти, що саме ви хочете отримати від комплекту. Якщо це прийом пакетів безкоштовного супутникового телебачення , то вибір очевидний. Якщо ж вимоги ширше, то потрібно більш ретельно опрацювати це питання проконсультувавшись з нами.

Full HD комплекти супутникового ТБ.

Для тих хто хоче приймати Full HD супутникове телебачення з транспондерів DVB-S2 ми пропонуємо комплекти - Базовий HD / Оптимальний HD / Преміум HD / Еліт HD.

У кожного типу наборів свої достоїнства. Якщо основною перевагою комплектів « Базовий » є низька ціна, то в конфігураціях « Преміум HD » або « Еліт HD » акцент робиться на функціонал і якість картинки. І саме якість картинки виступає одним з основних критеріїв при виборі комплекту цифрового супутникового ТБ. Особливо якість зображення помітно на телевізорах з великими діагоналями (від 40 "і вище).

Як підключити супутникове ТБ.

Перш ніж підключити супутникове тв варто відповісти на питання - хто буде здійснювати установку. При залученні для установки і настройки антени фахівців належить їм озвучити свої вимоги - на які супутники направити антену або яких провайдерів ви бажаєте приймати і на скільки телевізорів зробити розводку. Все інше вони зроблять самі.

Якщо ж ви хочете встановити супутникову антену са мостійно, то варто більш детально ознайомитися з цим питанням. Ми пропонуємо для цього детальний матеріал , а також зручний сервіс для визначення напрямку антени Agsat.Direct .

У висновку відзначимо, що ми доставляємо комплекти супутникового телебачення по всій Україні, будь то Київ чи Дніпропетровськ, Луганськ або Запоріжжя, Донецьк або Сімферополь, Хмельницький чи Житомир. Доставка по Києву може бути здійснена в день замовлення, по Україні - на наступний день.

За алфавітом
Ціна
Хіти
За відгукам
Базовий-2 - комплект для супутникового ТБ без абонплати на 2 телевізори
Комплект для самостійної установки «Базовий-2» на 2 телевізори дозволить приймати близько 100 європейських і українських телеканалів без абонентської плати на російській і українській мовах.

Артикул: 111457

В наявності
3689 грн

Базовий - комплект для супутникового ТБ без абонплати
Найпоширеніший комплект для самостійної установки «Базовий» на один телевізор для прийому телеканалів з 3 популярних супутників: Hotbird (13.0 ° E), Astra 4A (4.8 ° E), Amos (4.0 ° W). Комплект дозволить приймати більш 80-ти телеканалів без абонентської плати російською та українською мовами.

Артикул: 111456

Очікується поставка
2325 грн

Xtra TV Classic - комплект для супутникового телебачення
Xtra TV Classic - комплект для самостійної установки, призначений для прийому і декодування пакетів Xtra TV з супутників Astra 4.9 ° E і Eutelsat 9 ° E. Ще 2 супутникові «головки» дозволять додатково приймати кілька десятків відкритих і умовно кодованих телеканалів російською та українською...

Артикул: 112188

Більше не випускається

Подивитись схожі

Товар більше не випускається, але, можливо, є схожі моделі


Популярний - комплект супутникового телебачення
Комплект для самостійної установки «Популярний» з HD ресивером. Дозволяє приймати телеканали з DVB-S / DVB-S2 транспондерів, як в SD так і HD дозволі. Також можливо записувати телепрограми на USB накопичувач (флешка, зовнішній жорсткий диск).

Артикул: 112138

Більше не випускається

Подивитись схожі

Товар більше не випускається, але, можливо, є схожі моделі


Xtra TV Light - комплект для супутникового телебачення
Xtra TV Light - початковий комплект для прийому пакетів Хтра ТВ. Набір з тюнера і супутникової антени з аксесуарами розрахований на самостійну установку і настройку прийому Екстра ТВ з супутника Eutelsat 9 ° E.

Артикул: 116813

товар без відгуків

Більше не випускається

Подивитись схожі

Товар більше не випускається, але, можливо, є схожі моделі


Xtra TV Classic Plus - комплект для супутникового телебачення
Xtra TV Classic Plus - комплект для самостійної установки, призначений для прийому і декодування пакетів Xtra TV з супутників Astra 4.9 ° E і Eutelsat 9 ° E. Ще 2 супутникові «головки» дозволять додатково приймати кілька десятків відкритих і умовно кодованих телеканалів російською та українською...

Артикул: 116812

товар без відгуків

Більше не випускається

Подивитись схожі

Товар більше не випускається, але, можливо, є схожі моделі


Xtra TV Maximum - комплект для супутникового телебачення
Xtra TV Maximum - набір для установки своїми руками і подальшого прийому супутникового та ефірного ТБ. Призначений для прийому і декодування сигналу Хтра ТВ з супутника, відкритих і умовно кодованих каналів російською та українською мовами, а також прийому безкоштовного ефірного телебачення DVB-T2.

Артикул: 116814

Більше не випускається

Подивитись схожі

Товар більше не випускається, але, можливо, є схожі моделі


Xtra TV 2 в 1 - комплект на 2 телевізора (ресивер + медіаприставка)
Xtra TV 2 в 1 - комплект для самостійної установки та налаштування на 2 телевізори. Включає в себе супутниковий ресивер XTRA TV і медіапрогравач на Андроїд Openbox A8 4K IPTV Black.

Артикул: 116926

товар без відгуків

Більше не випускається

Подивитись схожі

Товар більше не випускається, але, можливо, є схожі моделі


Оптимальний HD - комплект для супутникового HDTV телебачення
Більш «просунутий» (в порівнянні з «Популярний») комплект для самостійної установки «Оптимальний HD». Дозволяє приймати телеканали з DVB-S / S2 транспондерів, як в SD так і HD дозволі. Комплектний ресивер додає додаткові мультимедійні можливості для користувача.

Артикул: 112100

товар без відгуків

Більше не випускається

Подивитись схожі

Товар більше не випускається, але, можливо, є схожі моделі