Xtra TV Classic - комплект для супутникового телебачення


112188
 • rev

  хтра
  11 липень 2014 19:03

  в характеристиках тюнера написано что он без картоприемника... это опечатка? а если поменять на другой? картоприемник + hdmi? какая доплата?


Опис Xtra TV Classic - комплект для супутникового телебачення

Xtra TV Classic - комплект для самостійної установки, призначений для прийому і декодування пакетів Xtra TV з супутників Astra 4.9 ° E і Eutelsat 9 ° E. Ще 2 супутникові «головки» дозволять додатково приймати кілька десятків відкритих і умовно кодованих телеканалів російською та українською мовами з супутників Eutelsat 5 ° W і Hotbird 13 ° E.

У першу чергу комплект Xtra TV Classic для прийому супутникового телебачення Xtra TV підійде для телеглядачів, які зацікавлені в перегляді телеканалів Футбол 1 (HD), Футбол 2 (HD) , Setanta Sports .

Абонплата за перегляд каналів пакету Xtra TV на сьогоднішній день є найбільш доступною серед всіх провайдерів супутникового телебачення з абонентською платою.

Xtra TV надає на ваш вибір тематичні пакети з абонплатою від 39 грн. / Місяць. Можна вибрати як один, так і кілька пакетів, згідно їх тарифів.

Тарифні плани Xtra TV.

                                                                                             
Тарифний план Кількість каналів Супутник Вартість
Xtra Національний 29 EUTELSAT 9B (9.0E) 39 грн / міс
Xtra Старт 60 EUTELSAT 9B (9.0E) 69 грн / міс
Xtra Комфорт 72 + 1 EUTELSAT 9B (9.0E) 109 грн / міс
Xtra Максимум 78 + 1 EUTELSAT 9B (9.0E) 189 грн / міс
Футбол 4 (2HD) + 1 ASTRA 4A (4.9E) 99 грн / міс
TV1000 Premium HD 2 HD EUTELSAT 9B (9.0E) 69 грн / міс

Відкриті телеканали російською та українською мовами будуть у вас постійно, незалежно від залишку грошових коштів на рахунку Xtra TV.

Супутниковий комплект Xtra TV Classic заснований на супутниковому ресівері і CI модулі. Ресивер підтримує сучасні стандарти цифрового супутникового телебачення DVB-S / S2, а також стиснення MPEG2 / 4. Ресивер оснащений слотом під CAM модуль.

На ресівері не складе ніяких труднощів активувати модуль XtraTV CAM.

Перед самостійною установкою і налаштуванням комплекту Xtra TV Classic настійно рекомендовано прочитати статтю по установці супутникової антени своїми руками .

В іншому випадку необхідно звернутися в спеціалізовані фірми-інсталятори супутникового обладнання .

У комплект обладнання для самостійної установки Xtra TV Classic входять:

 • Супутниковий ресивер Openbox SX4 Base + HD;
 • Модуль Xtra TV CAM;
 • Супутникова антена діаметром 95 см;
 • 4 конвертера лінійної поляризації;
 • 3 мультіфіда для кріплення конвертерів;
 • Перемикач DiSEqC 2.0 на 4 виходи;
 • Металевий кронштейн.

Також в залежності від кріплення і віддаленості вам може знадобитися:

Наведено базовий комплект, деякі комплектуючі можуть бути замінені на аналогічні моделі інших виробників.


Останні відгуки про Xtra TV Classic - комплект для супутникового телебачення

 • Xtra TV
  17 червень 2015 14:56

  З 1 червня 2015 оператор Xtra TV переглядає свою програмну концепцію і тимчасово призупиняє мовлення всіх тематичних пакетів телевізійних каналів, за винятком каналів «Футбол 1» / «Футбол 2». Трансляція цих телеканалів абонентам Xtra TV буде забезпечена безпосередньо їх власником - холдингом «Медіа Група Україна». У зв'язку з економічною кризою, а також для оптимізації існуючих бізнес процесів компанія DTH Broadcast Services Limited прийняла рішення вийти з DTH-бізнесу і припинити бути постачальником послуг супутникового оператора Xtra TV. Оператор Xtra TV тимчасово призупиняє мовлення всіх тематичних пакетів телевізійних каналів. Абоненти, що мають грошові кошти на поточних рахунках можуть використовувати їх для отримання доступу до пакету «Футбол». При цьому телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» і далі будуть надаватися всім абонентам Xtra TV безпосередньо від власника і мовника цих каналів - холдингу «Медіа Група Україна». Також, у зв'язку з цим торгова марка Xtra TV переходить під управління «Медіа Група Україна».

 • Re: хтра
  11 липень 2014 23:14

  Поправили, в нем есть картоприемник. Доплата = разнице в цене между ресиверами.

Читати усі (5) відгуки

Переглянуті товари