Базовий-2 - комплект для супутникового ТБ без абонплати на 2 телевізори


111457
 • лариса

  спутниковое ТВ
  17 квітня 2015 13:28

  Где посмотреть ПОЛНЫЙ перечень каналов. Меня интересуют российские


Опис Базовий-2 - комплект для супутникового ТБ без абонплати на 2 телевізори

Комплект для самостійної установки «Базовий-2» на 2 телевізори дозволяє приймати телеканали з 3 популярних супутників:

 • Hotbird (13.0 ° E),
 • Astra 4A (стара назва Sirius) (4.8 ° E),
 • Amos (4.0 ° W)

Установку комплекту супутникового ТБ на 2 телевізори можна здійснити як самостійно, так і запросити кваліфікованих установників.

Якщо Ви вирішили самостійно встановити антену, то рекомендуємо ознайомитися з інструкцією по установці супутникової антени своїми руками .

Якщо бажаєте запросити установників - пропонуємо ознайомитися зі списком установників супутникового тв з різних регіонів.

Після установки і настройки комплекту з'явиться можливість приймати понад сотню популярних європейських і українських телеканалів з перерахованих супутників без абонентської плати , в тому числі популярні українські телеканали.

Основним вузлом комплекту виступають 2 супутникових ресивера Openbox S3 Micro HD, здатні приймати відкриті і умовно кодовані телеканали.

У комплект «Базовий-2» входять:

 • 2 супутникових ресивера Openbox S3 Micro HD;
 • Супутникова антена Харьков 0,95м, діаметром 90 см ;
 • 3 конвертера на 2 виходи лінійної поляризації TWIN Qsat QK-2;
 • 2 мультіфіда-держателя для конвертерів;
 • Кріплання антени СА-500;
 • 2 перемикача DiSEqC 2.0 4x1 SKY PRIME SF-8001.

Складові комплекту формувалися на основі найбільш популярних запитів серед покупців. Він не вимагає абонентської плати за перегляд, легко встановлюється і простий в налаштуванні.

Можливо додатково придбати знадобиться:

Як самостійно встановити супутникову антену можна ознайомитися в наступній статті: Установка супутникової антени своїми руками .

Також можна придбати комплект і окремо замовити установку кваліфікованому установника. Вибрати установника в вашому регіоні можна з цього списку .

Зверніть увагу: за бажанням покупця супутниковий ресивер поставляється в комплекті з останньою версією програмного забезпечення (ПО) і актуальним списком телеканалів (у менеджера слід уточнити вартість даної послуги) .

Наведено базовий комплект, деякі комплектуючі можуть бути замінені на аналогічні моделі інших виробників.


Останні відгуки про Базовий-2 - комплект для супутникового ТБ без абонплати на 2 телевізори

 • 26 серпня 2021 16:36

  Замовлення 198072-1. Магазин вкомплектував мою посилку несумісними деталями. Мультифід має кріплення на круглу трубу, а труба антени - прямокутна. По каналам: немає ні Нового, ні СТБ, ні України, ні 2+2, ні 1+1. Є лише Інтер і ІСТV. Одним словом, викинув гроші на вітер. Буду купувати Т2 - але звісно вже не в цьому магазині.

  Достоинства: Інструкція для збірки антени написана зрозуміло.

 • 3 серпня 2021 14:31

  Які габарити і сумарна вага комплекту? Що потрібно докупити, щоб повний новачок зміг встановити (і потім підключити, щоб запрацювало) цей комплект на будинок висотою ~6 м?

Читати усі (36) відгуки

Переглянуті товари