4G / 3G маршрутизатор ZLT P21


В наявності Ціна:
2499 грн
Доставка
 • по Києву: 200 грн.
 • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
 • безготівкова за рахунком
 • готівкою при отриманні товару
Гарантія
 • 12 місяці(в)
 • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
116844
 • 17 січня 2022 22:21

  З точкою APN internet працює lifecell і Київстар, а з APN Default тільки Київстар.


Опис 4G / 3G маршрутизатор ZLT P21

 

Високопродуктивний сучасний 3G / 4G маршрутизатор ZLT P21 LTE для побудови мережі WI-FI в житловому або офісному приміщенні. Підтримує максимальну швидкість передачі даних в 100 Мбіт / с. Швидкість і охоплення залежать від оператора, його покриття і інфраструктури.

З 3G / 4G роутером ZLT P21 LTE є підключення до мережі Інтернет кількох мобільних гаджетів. Маршрутизатор здатний телефонувати за офіційним номером мобільного мережі, відправляти і приймати текстові повідомлення, а також отримувати USSD-запити.

Підключення до мережі Інтернет можна організувати:

    
 • Від локального провайдера проводового Інтернету,
 •   
 • За допомогою підключення до 3G / 4G мереж провідних операторів України, зокрема, Kyivstar, Vodafone, Life.

ZLT P21 розподіляє Інтернет через кабельне та бездротове по Wi-Fi з'єднання.

Для того щоб приступити до використання маршрутизатора, необхідно ініціалізувати SIM карту будь-якого оператора і користуватися доступом до мережі Інтернет.

Основною перевагою 3G / 4G роутера ZLT P21 є те, що він функціонує в умовах самого швидкісного в Україні 4G Інтернету, працює з усіма операторами стільникового зв'язку. ZLT P21 LTE надає можливість роботи на швидкості до 150 Mbps.

У маршрутизаторі передбачено 2 способи подачі живлення:

    
 1. Через звичайну електричну мережу напруги 220 В.
 2.   
 3. Від додаткового акумулятора 2200 мАг. Таке рішення сприятиме автономному режимі пристрою в разі відсутності живлення від мережі. Акумуляторної батареї вистачає в середньому на 2 години безперервної роботи.

На фронтальній панелі маршрутизатора розташовані світлодіодні індикатори, що вказують на актуальне робочий стан пристрою. Гніздо для SIM-карти розташовується на тильній стороні. На корпусі також присутній порт USB 2.0, для підключення додаткового пристрою, що запам'ятовує або локального принтера.

Якщо рівень сигналу мережі в місці установки виявився занадто малий, до маршрутизатора передбачено підключення зовнішніх антен. Для цього на тильній стороні є відповідні антенні гнізда, заховані під кришкою.

До переваг ZLT P21 LTE можна додати наявна класична WEB оболонка для простої конфігурації налаштувань і адміністрування ПО.


Останні відгуки про 4G / 3G маршрутизатор ZLT P21

 • 7 червень 2022 18:47

  Працюе добре.перестали бігати з телефонами у пошуках інтернету?З додатковою антеною (3g/4g Mega Mimo)швидкість значно зросла рівень сигналу став стабільним.

  Достоинства: Модем краще ніж в телефонах,перевірено.

 • 17 січня 2022 22:27

  Підключив телефонний аппарат Британіка, працює нормально тільки чутність на 2 (або ТА підпаляний, або схема в роутері не ідеальна.)

Читати усі (9) відгуки

Переглянуті товари