Супутниковий інтернет Tooway


 • ольга

  интернет
  28 травня 2015 17:28

  Добрый день, скажите, а если заполнив бланк заказа, при расчете суммы окажется дорого, бланк заказа возможно отменить?


Опис Супутниковий інтернет Tooway

Супутниковий інтернет Tooway - послуга, що надається компанією Eutelsat на території всієї Європи через супутник Ka-Sat, розташований в позиції 9 ° В.Д. і працює в Ka-діапазоні (20/30 ГГц). Супутник Ka-Sat є унікальним, тому що він розроблявся виключно для надання супутникового інтернету Tooway на супутникові антени невеликого діаметра (до 75 см).

Основні переваги супутникового інтернету Tooway:

    
 • 100% покриття України, потрібно тільки видимість на супутник
 •   
 • Незалежність від наземної інфраструктури, потрібно тільки електроживлення
 •   
 • Європейська надійність роботи і якість обладнання
 •   
 • Швидкість і стабільність можна порівняти з 3G інтернетом

Можливі сценарії використання супутникового інтернету Tooway:

    
 • Заміський будинок або дача в місцях, де недоступні провідні способи підключення (згадайте про дітей, які не хочуть їхати на дачу, бо там немає Інтернету!);
 •   
 • Готелі, пансіонати, склади та інші бізнес-об'єкти за містом;
 •   
 • Резервний канал доступу в інтернет для організацій і малого бізнесу;
 •   
 • Канал в інтернет для віддалених необслуговуваних майданчиків, наприклад організація віддаленого відеоспостереження за об'єктом;
 •   
 • Установка телефону (IP-телефонія) в місцях, де відсутній мобільний і стаціонарний зв'язок.

Тарифи на супутниковий інтернет Tooway:

                                                                                                                                                                                                    
Пакет Швидкість,
    Мбіт / с
Обсяг
    передплаченого
    трафіку, ГБ
Абонплата
      за місяць,
    грн., з ПДВ
Прийом Передача
Економ 3 2 10 250
Стандарт 5 2 15 425
Престиж 10 4 20 625
Комфорт 15 5 30 825
VIP 20 5 60 1250

У таблиці представлені тарифи для фізічесікх осіб. Для юридичних осіб надається інша сітка тарифів.
У тарифах для кожного пакету вказано обсяг передплаченого трафіку (обсяг споживаних послуг Інтернету), після вичерпання якого послуга не переривається, а виробляється зменшення швидкості до 128 Кбіт / с в пакетах «Економ», «Стандарт» і «Престиж», і до 256 Кбіт / с в пакетах «Комфорт» і «VIP».

За вичерпання передплаченого трафіку оплата не нараховується, тобто доступ в Інтернет стає безлімітним на невеликій швидкості, якої достатньо для роботи пошти, чату в Skype, доступу до "легким" сайтам. При необхідності є можливість докупити до кінця місяця трафік на повній швидкості вашого тарифного пакета, тобто повернути всі можливості інтернету. 10 ГБ додаткового трафіку стоять 120-150 грн. в залежності від пакета. 1-го числа місяця з рахунку списується черговий щомісячний платіж і інтернет відновлює роботу на повній швидкості.

У роботі використовуються маршрутизовані ( «білі») IP-адреси з українського сегмента інтернету, тобто не буде проблем з доступом до ресурсів, які фільтрують доступ тільки для українських користувачів. Також «білий» адреса дозволяє використовувати такі сервіси, як відеоспостереження і VPN. У пакеті «VIP» надається статичний IP-адресу, а в інших пакетах - динамічний.

Вартість підключення до супутникового інтернету Tooway становить 1500 грн. Для установки стандартної складності і без урахування транспортних витрат. Остаточна вартість установки визначається монтажником на місці в залежності від складності робіт, необхідних витратних матеріалів та транспортних витрат. Орієнтовна вартість транспортних витрат - близько 5 грн. за 1 км відстані від обласного центру до абонента.

На час користування послугою абоненту передається в оренду (вартість оренди включена в абонплату) і встановлюється комплект обладнання, що складається з зовнішньої і внутрішньої частини, з'єднаних коаксіальним кабелем (одним або двома). У зовнішню частину входять: спеціальна супутникова антена діаметром 75 см, кронштейн і приймально-передавальний конвертер.


Ці компоненти розраховані на експлуатацію під відкритим небом при температурах від -40 до + 55 ° C, тобто практично при будь-яких погодних умовах. Внутрішня частина обладнання, яка встановлюється всередині будинку - це спеціальний супутниковий модем в настільному виконанні, розроблений американською компанією ViaSat, який підключається до електроживлення 220В і має роз'єм Ethernet для підключення вашого комп'ютера або рутера.

Супутниковий модем не обладнаний Wi-Fi модулем, тому може знадобитися додатково придбати Wi-Fi маршрутизатор .

Для підключення до супутникового інтернету Tooway необхідно заповнити форму-заявку ( скачати форму ) і вислати її на e-mail .

Протягом доби (в будній день) з вами зв'яжеться установник для обговорення зручною дати і часу установки і можливих особливостей місця установки. Оплата проводиться на місці установки.

При підключенні абонент підписує договір з компанією «Датагруп», в якому, зокрема, зобов'язується протягом 12 місяців оплачувати абонентську плату в рамках обраного тарифного плану. Підписання договору можливе лише з громадянином України. Установник привозить договір і супутні документи, в які вже вписані дані з вашої заявки, що прискорює роботу, тому що не потрібно заповнювати інформацію «від руки».

Після підключення абоненту надається доступ в особистий кабінет, де він може контролювати використання трафіку, бачити історію витрат і платежів, вибрати зручний спосіб онлайн-оплати або роздрукувати квитанцію для офлайн-оплати через банк. Оплата онлайн можлива різними способами, в тому числі Приват 24, Webmoney, PayPal, Portmone та ін. Також можлива оплата через термінали iBox і City-Pay. Абонплату за наступний місяць слід вносити до 25-го числа поточного місяця. Вартість підключення включає в себе користування послугою до кінця календарного місяця, в якому ви підключилися. Засоби перший раз спишуться з рахунку 1-го числа наступного місяця.

Після успішного початку роботи з технічних і фінансових питань можна буде звертатися на цілодобову гарячу лінію послуги супутникового інтернету Tooway.


Останні відгуки про Супутниковий інтернет Tooway

 • 4 червень 2024 16:20

  Доброго Дня цікавить сама тарілка можна вживану як що можете чимість помогти будем вдячні мій тел. 0674618115

 • 13 вересня 2020 09:05

  Доброго дня Хочу нормальний інтернет з нормальним провайдером! Ваш інтернет ловить Хмельницька обл. Дунаєвецький р-н с. Сивороги???

Читати усі (78) відгуки

Переглянуті товари
Супутниковий інтернет Tooway фото Супутниковий інтернет Tooway
Більше не випускається