Пристрій гальванічної розв'язки РаТеК


В наявності Ціна:
153 грн
Доставка
  • по Києву: 70 грн.
  • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
  • безготівкова за рахунком
  • готівкою при отриманні товару
Гарантія
  • 3 місяці(в)
  • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
115838

Опис Пристрій гальванічної розв'язки РаТеК

Захист від грози супутникової антени - з таким завданням досить часто доводиться стикатися власникам супутникових приймачів. Статичний розряд під час грози і блискавки може легко вивести з ладу не тільки конвертери на супутниковій антені, але і дорогий ресивер. Як же організувати захист супутникового ресивера і антени під час блискавки і грози? На допомогу приходить пристрій грозозахисту Clonik GC-862BL.

Clonik GC-862BL забезпечує захист від електро-магнітних імпульсів, а отже і виходу з ладу супутникового обладнання (конверторів, ресиверів) під час грози.

Розташовуватися такий пристрій може як безпосередньо у самого конвертора-приймача супутникової антени, так і поруч з ресивером. Таке розташування обумовлено тим, що при великій довжині кабелю під час грози електро-магнітний імпульс може потрапити по кабелю минаючи конвертор і вивести прилад (ресивер або телевізор з ладу).

Варто зауважити, що грозозахист GC-862BL відрізняється мінімальним загасанням ( до 1.2 дБ) супутникового сигналу. Пристрій виконаний з міді, герметично і має високу водонепроникність.

Невелика вартість аксесуара в сто крат окупить себе і дозволить уникнути необов'язкового ремонту або заміни обладнання. Тим більше що, влучення блискавки не є гарантійним випадком при ремонті обладнання.

Так чи варто економити на таку «дрібницю»?


Останні відгуки про Пристрій гальванічної розв'язки РаТеК