Радіопульт зовнішній «Полупіраміда-М»


Знятий з виробництва
114755

Опис Радіопульт зовнішній «Полупіраміда-М»

Зовнішній радіопульт & laquo; Полупіраміда-М & raquo; виробництва фірми & laquo; Astrel & raquo ;, призначений для передачі команд управління пульта дистанційного керування на відстань до пристрою управління від 30 до 150м. Відмінність радіопульта & laquo; Полупіраміда-М & raquo; від & laquo; Полупіраміда & raquo; в наявності антени дозволяє збільшити радіус дії і кращої перешкодозахищеності радіоканалу передачі керуючих команд пульта.

Порядок установки дуже простий: що передає частину радіопульта встановлюється в пульт дистанційного керування ресивера замість ІК випромінювача; до приймальні частини необхідно підключить інфрачервоних випромінювач, штирові антену, підключити джерело живлення і включити в мережу 220В. Випромінювач радіопульта кріпиться поблизу ІК приймача на передній панелі ресивера. Виконання радіопульта представлено в чотирьох різних робочих частотах, що дозволить використовувати кілька радіо пультів в одному приміщенні або уникнути збігу частот з іншими пристроями.

Технічні характеристики:

Робочі частоти, МГц 433,92
423,22
418.00
407.30
Потужність випромінювання передавача 8 мВт
Дальність дії *, м не менше 70
Діапазон робочих температур 0 .. + 50 ° С
Харчування передавальної частини радіопульта: 2 батарейки типу "ААА"
Харчування приймальні частини радіопульта: 220 В

* Примітка: дальність дії істотно залежить від правильної установки радіопередавача в пульті, помеховой обстановки в ефірі, рівня перешкод всередині конкретної моделі тюнера, наявності перешкод (особливо желе зобетонних і металевих) на шляху поширення радіохвиль.

У комплект входять передавач сигналів ДУ, приймач сигналів ДУ, блок живлення, інфрачервоних випромінювач, штирьова антена і інструкція по установці радіо пульта в ДУ ресивера.


Останні відгуки про Радіопульт зовнішній «Полупіраміда-М»

Переглянуті товари
Радіопульт зовнішній «Полупіраміда-М» фото Радіопульт зовнішній «Полупіраміда-М»
Більше не випускається