T2 Air Mouse


Знятий з виробництва
114208
 • Валентин

  3 жовтня 2018 06:38

  Навіть дорогі дюрасели працюють не більше тижня при нечастому користуванні пультом.


Опис T2 Air Mouse

Аеромишь T2 Air Mouse - це самий простий і зручний спосіб управління приставкою на базі Android. Такий дистанційний гіропульт можна використовувати в управлінні телевізором, Smart TV Box, комп'ютером, ноутбуком і т. Д.

За допомогою T2 Air Mouse можна грати в різні ігри. Дана аеромишь може виконувати такі потрібні рухи в іграх: кидок, хитання, тряска або поворот. Рухаючи пензлем руки в повітрі, ви зможете без праці переміщати курсор миші на вашому екрані.

У комплекті T2 Air Mouse йде приймач з інтерфейсом USB 2.0 Micro для підключення до приставки або ж ПК. Радіус дії аеромиші до 20 метрів.

Харчування аеромиші від двох батарей AAA. Не варто переживати через контроль заряду батареї, T2 Air Mouse оснащена функціоналом, який контролює низький рівень заряду акумулятора. Коли напруга акумулятора падає нижче 3.4В, світлодіод починає блимати. Для продовження терміну служби батарей або акумулятора в аеропульте реалізована передова технологія енергозбереження з функцією статусу сну.

T2 Air Mouse одночасно унікальна, інтерактивна миша і пульт управління. Цю аеромишь можна використовувати під час перегляду відео, скролінгу веб-сторінок, « зуму » або гортання фотографій, прослуховування музики або для ігор в улюблені ігри.

T2 Air Mouse - це універсальний пристрій, відмінно підійде для користувачів будь-якого віку.


Характеристики T2 Air Mouse

Робоча частота передавача: 2.4ГГц
Робоча дистанція: до 20м
Сенсор: Гіроскоп
Інтерфейс приймача USB: 2.0
Тип батареї: ААА / АА
Матеріал корпуса: Пластик глянець
Габаритні розміри: 140 x 42 x 28 мм
Вага: 65 г
Сумісність: Windows XP / 7/8/10 , Android , iOS (iCade) , Linux
Оснащення: Мультимедійні кнопки

Останні відгуки про T2 Air Mouse

 • 3 жовтня 2018 06:38

  Навіть дорогі дюрасели працюють не більше тижня при нечастому користуванні пультом.

 • 11 липень 2018 14:16

  Чи нормально, що в даному пульті батарейки сідають буквально за декілька днів при не дуже інстенсивному використанні з андроїд ТВ приставкою???

Читати усі (5) відгуки

Переглянуті товари
T2 Air Mouse фото T2 Air Mouse
Більше не випускається