Либідь ТБ

Либідь ТБ - модуль і картка доступу
Модуль з картою доступу до пакету телеканалів «Доступний» народного супутникового телебачення Либідь ТБ. Під час роботи Либідь ТБ був найдоступнішим варіантом перегляду супутникового телебачення з абонплатою.

Більше не випускається

Подивитись схожі

Товар більше не випускається, але, можливо, є схожі моделі


Ресивер «Либiдь ТБ» - LYBID 1002
Супутниковий ресивер LYBID 1002 з картою доступу до телеканалів народного цифрового супутникового телебачення «Либідь ТБ».

Більше не випускається

Подивитись схожі

Товар більше не випускається, але, можливо, є схожі моделі


Народне супутникове телебачення Либідь ТБ ( Лебедь ТВ ) - це телебачення з низькою абонплатою. Либідь ТБ - це прекрасна альтернатива цифровому кабельному, ефірному Т2 і супутниковому телебаченню без абонплати.

Перевага « Либідь ТБ » - це мовлення c популярного супутника Eutelsat 36 ° E, а саме з транспондерів 11747 R і 12169 R в модуляції 8PSK стандарту DVB-S2 зі стисненням MPEG4 і кодуванням Exset. Адже цей супутник однаково добре покриває територію України і забезпечує хороший прийом в таких містах як Київ, Донецьк, Харків, Одеса, Львів та Сімферополь.

Залежно від поставлених завдань можна купити cam модуль Либідь ТБ, ресивер Lybid або відразу комплект Либідь ТБ.

На нашому сайті ми надаємо всю потрібну інформацію по підключенню: список каналів, частоти і транспондери, сумісні тюнера. У нас Ви можете зробити активацію карт доступу Либідь ТБ або ми можемо допомогти активувати їх самостійно.

Купити Либідь ТБ в нашому інтернет-магазині досить просто. Доставку тюнера, модуля або комплекту ми здійснимо швидко по всій Україні.

Крім ресиверів або модулів Либідь ТБ можна окремо придбати супутні аксесуари - супутникову антену, кабель, конвертори і багато іншого. Допомогти у виборі вам покликані різноманітні огляди і навчальні матеріали з нашого сайту.