Супутниковий ресивер від оператора або свій власний?

14 серпня 2021

Супутникова приставка це пристрій, який є майже в кожному будинку, і тут часто виникає питання, яку все-таки приставку вибрати для своїх потреб?

Існує кілька варіантів перегляду телебачення на супутниковій приставці.

  • По-перше, перегляд певного списка каналів (в залежності від потрібного вам провайдера і пакету послуг) на платній формі використовуючи операторські ресивери.
  • По-друге, можете купити ресивери з розширеними можливостями по набору вбудованих тюнерів, мультимедіа та можливістю підключити платного оператора XTRA TV використовуючи CI + інтерфейс в ресівері.
  • По-третє, можна придбати модуль умовного доступу від оператора XTRA TV і використовувати вбудований в телевізорі супутниковий тюнер і переглядати канали даного оператора.
  • Ну, і по-четверте, ви можете купити ресивер FTA і дивитися те, що є доступно в безкоштовному вигляді.

Пропозиції від провайдерів

Почнемо з пропозиції провайдера і можливості придбання приставки разом з підпискою. З самого початку ми будемо обмежені у виборі моделі, наприклад Strong SRT 7600 Viasat / Xtra TV / УТБ або Xtra TV Box Verimatrix. Певна модель буде нав'язана нам "зверху". Ви отримаєте приставку, яка проста у використанні, так як часто абоненти операторів старше і менш просунуті в використанні такого обладнання, яка дозволить вам приймати канали, включені в пакет оператора. Ці пакети розрізняються за кількістю каналів і доступні за певною ціною. Також одним важливим питанням є програмне забезпечення такої приставки. Він уже встановлений оператором, і будь-які оновлення відбуваються автоматично, про що нас інформують спеціальним повідомленням. Це також відноситься до нових версій програмного забезпечення, які оператор вирішив встановити на свої декодери, в основному в якості захисту від людей, які намагаються їх декодувати. Якщо ви самі купите декодер, то вам доведеться самим оновлювати програмне забезпечення.
Перш ніж вибрати відповідну модель декодера, перевірте і переконайтеся, що вона дозволяє приймати канали, які ви хочете дивитися.

Типи телевізійних приставок. На що звернути увагу при виборі?

Якщо з операторськими приставками все гранично просто, то з іншими типами ресиверами є кілька нюансів.
На ринку представлено безліч різних моделей телевізійних приставок. Їх можна класифікувати за різними критеріями:

  • наявність декількох тюнерів
  • підтримка 4К роздільної здатності
  • мультимедійні можливості
  • і присутність CI + інтерфейсу.

Підтримка 4К роздільної здатності

Одним з найпопулярніших є стандарт відтвореного зображення. Остання тенденція це супутниковий ресивер 4K. Завдяки йому ми можемо відтворювати зображення з роздільною здатністю більше 8 млн.пікселів. Це відомо як технологія Ultra HD. Технологія 4K перевершує все ще популярні технології HD і Full HD за якістю зображення на екрані, всіх деталей і подробиць.

Прикладом такої 4K-приставки є моделі Openbox AS4K CI Lite 4К або Openbox AS4K CI Pro+. Зокрема, він сумісний зі стандартом DVB-S / S2, що дозволяє приймати радіо і телеканали різних стандартів. У ньому також є пристрій для установки CI + модуля і карт для платного перегляду. Це дає вам можливість використовувати модуль від оператора XTRA TV. Також у даній приставки є андроїд оболонка, яка дає широкий функціонал в плані мультимедіа як у приставок на андроїд оболонці, з можливістю установки додаткових додатків для перегляду IPTV і онлайн-сервісів.

У ньому є опція Wi-Fi, тому ми можемо підключити його до Інтернету без проводів, що полегшує оновлення програмного забезпечення. На виріб надається 24-місячна гарантія. До приставці 4K також рекомендується придбати телевізор, який підтримує цей формат зображення.

Андроїд приставки з вбудованими тюнерами

Дуже часто наших клієнтів цікавлять андроїд приставки із супутниковим і Т2 / С тюнерами, так як вони дозволяють використовувати як і мультимедійну приставку з можливістю перегляду онлайн-контенту аж до відтворення формату 4К з різних доступних нам онлайн-сервісів, так і дає можливість дивитися відкриті канали супутникового, кабельного або ефірного мовлення.

         Наприклад, MECOOL K5 або MECOOL KIII Pro, в яких є оболонка андроїд, що дозволить встановити будь-який додаток з Google маркету, так само є вбудовані тюнера цифровий супутниковий, ефірний і кабельний. Всі ці можливості можуть задовольнити потреби більшості користувачів будь-якого виду прийому ТВ.
     

Full HD Combo ресивери

Досить цікаві Full HD ресивери з декількома тюнерами на «борту», так звані Combo-ресивери. Їх перевага в тому, що можна дивитися як доступні відкриті канали з супутника, так і канали цифрового ефірного мовлення DVB-T2 або кабельного ТБ в досить гарній цифровій якості. Хоч їх функціонал в плані мультимедіа буде трохи мізерним, ніж вищезазначені приставки, ці ресивери зможуть закрити питання прийому цифрового ТБ різних видів мовлення.

Full HD ресивери

Також популярні супутникові ресивери HD, як правило, вони не дуже дорогі і мають досить широкий функціонал в можливостях PVR Ready і його відтворення з зовнішніх накопичувачів. У даних приставок мультимедіа функціонал буде приблизно такою ж як і у Combo-ресиверів,
але і цих можливостей багатьом буде достатньо.