Xtra TV CAM модуль CI + Verimatrix


В наявності Ціна:
410 грн
Доставка
 • по Києву: 200 грн.
 • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
 • безготівкова за рахунком
 • готівкою при отриманні товару
Гарантія
 • 12 місяці(в)
 • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
112149
 • 9 квітня 2019 14:24

  Я понял, что данный модуль не со всеми ресиверами дружит и причиной всему есть не столько кривой модуль, а неадаптированное ПО на ресивере. Хотелось бы поинтересоваться, а как он работает на телевизорах со встроенным разъемом CI+, например LG, и все ли модели телевизоров с данным разъемом работают с модулем безпроблемно? Хотелось бы услышать отзывы реальных пользователей.


Опис Xtra TV CAM модуль CI + Verimatrix

Основні характеристики CAM модуля:

    
 • Робота в слотах супутникових ресиверів, що підтримують CI + ( список ресиверів ).
 •   
 • Відкриття телеканалів Xtra TV закритих без-картковою системою умовного доступу Verimatrix
 •   
 • Багатомовний інтерфейс: англійська, російська, українська, шведський
 •   
 • Батьківський контроль: вікове обмеження на телеканалах « дорослого » контенту і установка пароля на каналах
 •   
 • Підтримка повідомлень на екран телевізора або в « пошту » від оператора.

Робота в CI + слотах.

Слот CI + - це роз'єм Common Interface, який працює у відносно новому стандарті (протоколі) CI +. Попередня версія (CI) декодує телевізійний сигнал і передає його для подальшої обробки в незашифрованому вигляді на ресивер або телевізор. Зашифровані раніше сигнали в такому випадку відкриті і можуть бути вільно записані або скопійовані, або розшарені на піратські ресурси.

Нова версія CI + (CI Plus) працює з « зворотним шифруванням ». Це означає, що дані залишаються зашифрованими ще навіть до безпосередньої передачі на екран. Новий стандарт відповідає вимогам правовласників і допомагає в боротьбі з шаринг-ресурсами. Таким чином щось записати з апарату оснащеного такою версією CI стає, на даний момент, неможливо. Підтримуються тільки спеціальні програвачі, сумісні з даним форматом. Власник контенту може в такому випадку заборонити запис або дозволити перегляд тільки один раз або заборонити перемотування реклами або заборонити запис на жорсткий диск.

Наявність тієї чи іншої версії CI зазвичай вказується в маркуванні телевізора або ресивера. З огляду на, що більшість сучасних телевізорів проходять обов'язкову сертифікацію і ліцензування, то і CI + (якщо зазначена підтримка в характеристиках) буде працювати, а значить і САМ-модуль Xtra TV буде коректно працювати з такими моделями телевізорів.

З супутниковими ресиверами, обладнаними CI слотом, ситуація не така однозначна. Навіть якщо в характеристиках ресивера заявлена підтримка CI + - не завжди ресивер може коректно працювати з модулями. Часто побутові супутникові ресивери не обладнані ліцензованим CI + і мають підтримку СI + на рівні програмного забезпечення (є відповідні плагіни). У більшості випадків проблем з сумісністю не повинно виникнути, але на 100% відповісти можна буде тільки після тестування модуля в зв'язці з ресивером.

У коментарях до даного товару залишайте відгуки про свій досвід використання САМ модуля Xtra TV.

Модуль Xtra TV CAM CI + декодує телеканали Xtra TV за допомогою безкарточной системи умовного доступу Verimatrix, такий же функціонал мають і Xtra TV Box-и . Тобто, для відкриття платних телеканалів досить встановити САМ Xtra TV в CI + слот, включити телеканал замовленого пакета і очікувати, не перемикаючись, появи зображення. Ніяких карт встановлювати не потрібно, на відміну від САМ Smit Conax, які зараз використовують деякі абоненти Xtra TV.

На відміну від Xtra TV Box-ів, при використанні САМ модуля ніяких встановлених списків каналів не буде, всі канали, включаючи телеканали Xtra TV потрібно сканувати вручну. Телевізори різних виробників мають різну структуру меню. Налаштування портів Дайсіка і сканування каналів будуть відрізнятися.

Всі канали в BISS кодуванні, на відміну від супутникових ресиверів, відкриватися не будуть і ввести BISS код на канал вручну на телевізорі немає можливості.

При використанні САМ-модуля необхідно, щоб абонент регулярно (хоча б раз на кілька днів) дивився платні канали Xtra TV, інша канали можуть довго відкриватися, аж до 1 години очікування на каналі не перемикаючись. В Xtra TV Box закладено спеціальний алгоритм, щоб вирішити цю проблему. А ось в САМ-модулі зробити таке технічно неможливо.

САМ Xtra TV підтримує функціонал « Батьківський контроль » - вікове обмеження на телеканалах « дорослого » контенту і установка пароля на каналах. Кожен модуль має свій пароль для батьківського контролю, і він не буде збігатися з паролем, наприклад, телевізора. Абонент може подивитися пароль САМ-модуля для відкриття каналу, що має вікове обмеження (наприклад, канал EROX), на задньому стікері: ПІН-код ХХХХ. Даний ПІН-код (пароль) не може бути змінений через меню телевізора або САМ-модуля. Якщо ПІН-код стерся, і абонент його не пам'ятає, нічого скидати в заводські установки не потрібно. Оператору в такому випадку потрібно просто скласти заявку « тех. Проблематика » і вказати проблему абонента.

Активація САМ Xtra TV.

З точки зору білінгу активація САМ-ів нічим не відрізняється від активації боксів. Власнику модуля необхідно знати Серійний номер САМу, який знаходиться на задньому стікері, де і ПІН-код. Складається він так само з 15 цифр: AAAABBBBBBCCCCC .

Де:

    
 • AAAA - внутрішній код, який означає, що це обладнання є САМ-модулем Xtra TV;
 •   
 • BBBBBB - дата виробництва;
 •   
 • CCCCC - безпосередньо серійний номер.

Останні відгуки про Xtra TV CAM модуль CI + Verimatrix

 • 4 червень 2022 17:13

  Доброго дня цей модуль буде працювати з картою TBS6590 Multi-standard Dual Tuner PCIe CI ?

 • 26 травня 2022 18:43

  Я хочу купити цей модуль камери та підписатися на xtra tv. Чи можна відправити цей модуль камери в Іспанію?

Читати усі (246) відгуки

Переглянуті товари