GI SatF


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
113102 Galaxy Innovations

Опис GI SatF

Цифровий сатфайндер GI SatF від популярного виробника Galaxy Innovations - відноситься до приладів для настройки супутникових антен , основний функціонал спрямований на пошук і тонке налаштування прийому сигналу з потрібних супутникових транспондерів в стандартах DVB- S / S2.

GI SatF проводиться в надійному пластиковому корпусі, обладнаний кольоровим LED дисплеєм для зручного наочного використання, сенсорною клавіатурою з повним набором кнопок керування та навігації по інтерфейсу меню. Цифровий сатфайндер має функцію розрахунку азимута і кута нахилу дзеркала із застосуванням компаса і прив'язкою до місцевості.

Програмне забезпечення та бази даних легко оновлюються з комп'ютера через USB підключення.

Прилад для настройки супутникових антен розроблений на процесорі STM32F103VCT6 з встановленими модулями постійної і оперативної пам'яті об'ємом 256 і 48 Кбайт, відповідно.

Харчування здійснюється за допомогою Li-Ion акумулятора з ємністю 1400 mAh з зарядкою від адаптера 220/12 В або від автомобільного прикурювача. Ремінь-чохол дозволяє експлуатувати вимірювач навіть в несприятливих погодних умовах, а візуальна і звукова індикація потужності аналізованого спектра робить GI SatF незамінним помічником для початківців установників, а також для професіоналів своєї справи.

До сатфайндеру GI SatF є докладна інструкція , яка допоможе досконально розібратися в нюансах параметрів і оволодіти практичними навичками експлуатації даної моделі для настройки антени.


Характеристики GI SatF

Виробник: Galaxy Innovations
Тип приладу: Цифровий
Тип товару: Прилад для настройки супутникових антен
Стандарт DVB: DVB-S , DVB-S2

Останні відгуки про GI SatF

Переглянуті товари
GI SatF фото GI SatF
Більше не випускається