Satfinder STF-A05


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
115386
 • AGsat

  Re: Звуковая индикация
  5 березня 2015 11:44

  Звуковой индикатор присутствует.


Опис Satfinder STF-A05

Простий в експлуатації і доступний за ціною сатфайндер Satfinder STF-A05 безсумнівно стане в нагоді Вам в процесі самостійної настройки супутникової антени.

Конструкція індикатора для налаштування супутникової антени досить проста. На бічних сторонах корпусу розташовані 2 роз'єми, лицьова панель приладу містить шкалу настройки зі стрілкою, регулятор посилення сигналу і чотири сигнальних індикатора-світлодіода. Червоні світлодіоди сигналізують про обраної поляризації (напруга 13 В / 18 В), зелені - виборі поддиапазона (частота 22 КГц).

Для використання сатфайндера Satellite Finder STF-A05 його слід підключити за допомогою коаксіального кабелю між супутниковим ресивером і супутникової « тарілкою », в безпосередній близькості від останньої.

Для пошуку супутника, попередньо в меню ресивера слід виставити потрібні нам параметри - транспондер з даного супутника, поляризацію, поддиапазон.

Живлення (13/18 Вольт) подається на конвертор після включення приймача, і прилад-індикатор автоматично включається. Про це сигналізує відхилення стрілки сатфайндера на розподіл «2».

Наступним кроком потрібно приблизно направити антену на потрібний супутник. Після чого, встановлюємо стрілку на шкалі приладу в середнє положення (розподіл «5»), за допомогою коліщатка регулювання рівня сигналу, розташованого на передній панелі приладу.

Шляхом повільного переміщення азимута (вліво / вправо) і кута елевації (вниз / вгору) супутникової антени намагаємося досягти максимального відхилення стрілки приладу (поділ "10"). Після досягнення необхідного результату (стрілка на розподілі "10" або за нею) зменшуємо показання приладу до позначки "5" за допомогою коліщатка регулювання.

Процедуру досягнення максимального відхилення стрілки сатфайндера STF-A05 повторюємо ще раз, знову повільно обертаючи антену.

Після всіх цих маніпуляцій, і при отриманні необхідного результату, настройку на супутник можна вважати завершеною. Надалі, індикатор для самостійного налаштування супутникової антени (сатфайндер) Satellite Finder STF-A05 можна використовувати як вимірювальний прилад, для виміру сигналу, що надходить від конвертора в ресивер або для визначення можливих пошкоджень коаксіальногокабелю телевізійної мережі.

Схожі товари

Характеристики Satfinder STF-A05

Виробник: G-SAT
Тип приладу: Аналоговий
Тип товару: Прилад для настройки супутникових антен

Останні відгуки про Satfinder STF-A05

 • 19 травня 2018 15:14

  нормальный прибор сегодня получил,всё нормально,простой в настройке

  Достоинства: цена вес размер

  Недостатки: неприятный звук

 • Отзыв
  23 березня 2015 09:50

  Класний и простой прибор для настройки спутниковой антены.Быстро и легко настроил достаточно хорошый уровень сигнала на 4 конверторах.

Читати усі (6) відгуки

Переглянуті товари
Satfinder STF-A05 фото Satfinder STF-A05
Більше не випускається