Діплексер TV / SAT WinQuest


акція до 13тиріччя Agsat
Доставка
 • по Києву: 70 грн.
 • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
 • безготівкова за рахунком
 • готівкою при отриманні товару
Гарантія
 • 3 місяці(в)
 • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
115315 WinQuest
 • 22 січня 2020 20:03

  Диплексер работает но не так как хотелось бы.Тут идёт стечение нескольких факторов.Но как выше писал Андрей,что при подключении к диплексеру спутникового тюнера,сигнал на Т2 пропадает.


Опис Діплексер TV / SAT WinQuest

Діплексера TV / SAT від відомого виробника WinQuest призначений для сполучення двох сигналів від супутникової і аналогової ефірної антени для подальшої передачі його по загальному кабелю. Антенний суматор використовується парами: один встановлюється біля приймаючих пристроїв, другий - поруч з прийомним устаткуванням (ресивером і телевізором) для зворотного розведення і відповідного підключення. Прохід напруги живлення підтримується виключно по супутниковому каналу.

Модель виконана в корпусі з металевого сплаву з монтажними отворами і трьома висновками з маркуванням для з'єднання коаксіальних кабелів за допомогою штекерів F-типу.

Доречне застосування антенного діплексора WinQuest TV / SAT, з урахуванням відповідності його характеристик поставленим завданням, при значних відстанях призводить до економії кабельних, фізичних і фінансових ресурсів.


Характеристики Діплексер TV / SAT WinQuest

Виробник: WinQuest
Призначення: Діплексер ТВ-САТ
Кількість ТВ приймачів: 1
Смуга пропуску: 5-860 МГц , 950-2150 МГц
Пропуск живлення: Тільки по SAT

Останні відгуки про Діплексер TV / SAT WinQuest

 • 22 січня 2020 20:03

  Диплексер работает но не так как хотелось бы.Тут идёт стечение нескольких факторов.Но как выше писал Андрей,что при подключении к диплексеру спутникового тюнера,сигнал на Т2 пропадает.

 • 15 листопада 2019 17:33

  При включении спутникового тюнера Т2 не работает.Подключаю так:после диплексера один кабель к телевизору (Т2), другой на спутниковый ресивер.После этого сигнал Т2 пропадает.Когда спутниковый ресивер выключаю,Т2 сигнал на телевизоре появляется.Подскажите пожалуйста что делаю не так!?

Читати усі (13) відгуки

Переглянуті товари

График работы на странице Контакты. Магазины работают на выдачу заказов с сайта