Діплексер TV / SAT WinQuest


115315
 • Сергей

  22 січня 2020 20:03

  Диплексер работает но не так как хотелось бы.Тут идёт стечение нескольких факторов.Но как выше писал Андрей,что при подключении к диплексеру спутникового тюнера,сигнал на Т2 пропадает.


Опис Діплексер TV / SAT WinQuest

Діплексера TV / SAT від відомого виробника WinQuest призначений для сполучення двох сигналів від супутникової і аналогової ефірної антени для подальшої передачі його по загальному кабелю. Антенний суматор використовується парами: один встановлюється біля приймаючих пристроїв, другий - поруч з прийомним устаткуванням (ресивером і телевізором) для зворотного розведення і відповідного підключення. Прохід напруги живлення підтримується виключно по супутниковому каналу.

Модель виконана в корпусі з металевого сплаву з монтажними отворами і трьома висновками з маркуванням для з'єднання коаксіальних кабелів за допомогою штекерів F-типу.

Доречне застосування антенного діплексора WinQuest TV / SAT, з урахуванням відповідності його характеристик поставленим завданням, при значних відстанях призводить до економії кабельних, фізичних і фінансових ресурсів.


Характеристики Діплексер TV / SAT WinQuest

Виробник: WinQuest
Призначення: Діплексер ТВ-САТ
Кількість ТВ приймачів: 1
Смуга пропуску: 5-860 МГц , 950-2150 МГц
Пропуск живлення: Тільки по SAT

Останні відгуки про Діплексер TV / SAT WinQuest

 • 22 січня 2020 20:03

  Диплексер работает но не так как хотелось бы.Тут идёт стечение нескольких факторов.Но как выше писал Андрей,что при подключении к диплексеру спутникового тюнера,сигнал на Т2 пропадает.

 • 15 листопада 2019 17:33

  При включении спутникового тюнера Т2 не работает.Подключаю так:после диплексера один кабель к телевизору (Т2), другой на спутниковый ресивер.После этого сигнал Т2 пропадает.Когда спутниковый ресивер выключаю,Т2 сигнал на телевизоре появляется.Подскажите пожалуйста что делаю не так!?

Читати усі (13) відгуки

Переглянуті товари
Діплексер TV / SAT WinQuest фото Діплексер TV / SAT WinQuest
Більше не випускається