Розгалужувач супутникового сигналу (спліттер) Clonik GS06-02


114878
 • Владимир

  Clonik GS06-02
  15 березня 2016 11:29

  В принципе лучший способ деления спутникового сигнала с одного кабеля от diseqc к двум ресиверам по бюджету (чтоб не менять почти всё). Однако этот компромисс имеет особенности: при включении второго ресивера при работающем первом возможна кратковременная потеря сигнала на первом; может пропадать сигнал на первом, даже если второй принимает тот же канал, лечится переключением канала с возвратом к предыдущему. Советую во избежание таких конфликтов использовать два связанных таким способом ресивера по очереди.


Опис Розгалужувач супутникового сигналу (спліттер) Clonik GS06-02

Розгалужувач супутникового сигналу (спліттер) з двома виходами Clonik GS06-02 призначений для внутрішньобудинкової розводки кабельних мереж супутникового (а також ефірного, кабельного) телебачення.

Сплиттер супутникового сигналу GS06-02 має один вхідний і два вихідних роз'єми F-типу під коаксіальний кабель, що дає можливість уникнути пайки.

Головним достоїнством розгалуджувача є його широкополосность амплітудно-частотних характеристик і їх рівномірність в смузі пропускання , яка становить 5-2400 МГц.

У побуті спліттер супутникового сигналу GS06-02 застосовуються для розподілу сигналів від конвертора-приймача супутникових каналів між двома тюнерами. Спліттер дозволяє пропускати від ресивера живлення управління перемиканням поляризації у конвертора.

Варто зауважити, що використання розгалуджувача GS06-02 дає можливість одночасно приймати сигнал на двох супутникових ресіверах тільки однієї поляризації (вертикальної або горизонтальної).


Характеристики Розгалужувач супутникового сигналу (спліттер) Clonik GS06-02

Виробник: Clonik
Призначення: Розгалужувач ТВ сигналу
Кількість ТВ приймачів: 2
Смуга пропуску: 5-2400 МГц
Пропуск живлення: В наявності

Останні відгуки про Розгалужувач супутникового сигналу (спліттер) Clonik GS06-02

 • 4 лютого 2020 17:37

  Когда будет в наличии?

 • 16 січня 2018 10:51

  Смотреть будут по очереди, не одновременно

Читати усі (51) відгуки

Переглянуті товари