SAT Split 2 way 5 - 2500МГц з проходом живлення


Очікується поставка Ціна:
68 грн
Доставка
 • по Києву: 300 грн.
 • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
 • безготівкова за рахунком
 • готівкою при отриманні товару
Гарантія
 • 3 місяці(в)
 • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
116379
 • Іван

  18 листопада 2021 21:31

  Для Т2 підійде через блок живлення 12в на 2 телевізори


Опис SAT Split 2 way 5 - 2500МГц з проходом живлення

3

Розгалужувач SAT Split 2 way з проходом живлення на обидва виходи призначений для організації прийому супутникових каналів на двох ресіверах одночасно з умовою роботи обох пристроїв на одному транспондері і з однаковою поляризацією. Іншими словами, перемикання поляризації і транспондера на одному приймачі призводить до аналогічних змін і на іншому.

Ці можливості застосовні при використанні платного телебачення типу Viasat, Xtra-TV і інших, а також кабельного ТБ, де повністю підтримуються вищевказані особливості передачі сигналу. Можливе використання приладу без будь-яких технічних обмежень, але при попеременной експлуатації ресиверів в домашніх умовах.

Сплиттер проведений в міцному литому корпусі з використанням гальванічного покриття і має високу ступінь екранування (100 дБ). Якісні електронні компоненти забезпечують безперебійну роботу в необхідному діапазоні частот (5-25000 МГц). Передбачені F-роз'єми для з'єднання коаксіальних кабелів: IN - для джерела сигналу (наприклад, супутникового конвертера) і два OUT - для приймаючих пристроїв. При необхідності можлива фіксація розгалуджувача за допомогою присутніх монтажних отворів.

SAT Split 2 way EUROSKY 5 стане в нагоді для вирішення завдань оптимальної комутації пристроїв з мінімальним обмеженням функціоналу і, що важливо, в надекономних варіанті.


Характеристики SAT Split 2 way 5 - 2500МГц з проходом живлення

Виробник: Eurosky
Призначення: Розгалужувач ТВ сигналу
Кількість ТВ приймачів: 2
Смуга пропуску: 5-2500 МГц
Пропуск живлення: В наявності

Останні відгуки про SAT Split 2 way 5 - 2500МГц з проходом живлення

 • 18 листопада 2021 21:31

  Для Т2 підійде через блок живлення 12в на 2 телевізори

 • 16 жовтня 2020 13:21

  Чи можна цей спліттер використоаувати не як розгалужувач, а навпаки - як суматор ВЧ сигналу від супутникового тюнера + сигнал ВЧ від модулятора (попередньо з'єднаного з Т2) і подальша передача сумованого ВЧ сигналу на мережу ТВ? Це планується для кабельної мережі ТВ в готелі.

Читати усі (27) відгуки

Переглянуті товари