SAT Split 2 way Datix 5 - 2300МГц з проходом харчування


акція до 13тиріччя Agsat
Доставка
 • по Києву: 100 грн.
 • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
 • безготівкова за рахунком
 • готівкою при отриманні товару
Гарантія
 • 3 місяці(в)
 • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
116379 Eurosky

Опис SAT Split 2 way Datix 5 - 2300МГц з проходом харчування

3

Розгалужувач SAT Split 2 way EUROSKY 5 з проходом харчування на обидва виходи призначений для організації прийому супутникових каналів на двох ресіверах одночасно з умовою роботи обох пристроїв на одному транспондері і з однаковою поляризацією. Іншими словами, перемикання поляризації і транспондера на одному приймачі призводить до аналогічних змін і на іншому.

Ці можливості застосовні при використанні платного телебачення типу Viasat, Xtra-TV і інших, а також кабельного ТБ, де повністю підтримуються вищевказані особливості передачі сигналу. Можливе використання приладу без будь-яких технічних обмежень, але при попеременной експлуатації ресиверів в домашніх умовах.

Сплиттер проведений в міцному литому корпусі з використанням гальванічного покриття і має високу ступінь екранування (100 дБ). Якісні електронні компоненти забезпечують безперебійну роботу в необхідному діапазоні частот (5-25000 МГц). Передбачені F-роз'єми для з'єднання коаксіальних кабелів: IN - для джерела сигналу (наприклад, супутникового конвертера) і два OUT - для приймаючих пристроїв. При необхідності можлива фіксація розгалуджувача за допомогою присутніх монтажних отворів.

SAT Split 2 way EUROSKY 5 стане в нагоді для вирішення завдань оптимальної комутації пристроїв з мінімальним обмеженням функціоналу і, що важливо, в надекономних варіанті.


Характеристики SAT Split 2 way Datix 5 - 2300МГц з проходом харчування

Виробник: Eurosky
Призначення: Розгалужувач ТВ сигналу
Кількість ТВ приймачів: 0
Смуга пропуску: 5-2500 МГц
Пропуск живлення: В наявності

Останні відгуки про SAT Split 2 way Datix 5 - 2300МГц з проходом харчування

 • 26 серпня 2020 15:22

  Добрий день. Скажіть будь ласка, а якщо до даного розгалужувача під'єднати два ресивера - то подання живлення від ресивера вмикати на обох, чи тільки на одному? Чи не призведе це до будь якої несправності, якщо ввімкнути живлення на обох ресиверах?

 • 26 січня 2020 07:17

  Возможно использовать етот сплитер для т2 чтобы смотреть разные каналы на двух телевизорах?

Читати усі (26) відгуки