Simax HDTR 831 T2


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
113711

Опис Simax HDTR 831 T2

Величезна популярність цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-T2 викликана в першу чергу доступністю даної послуги, а також чудовою якістю зображення, що отримується на Т2 приймачі. Доступність - це відсутність абонентської плати за прийняті телеканали, а також відносно невисока вартість Т2 приймачів.

Одним з найбільш бюджетних варіантів серед Т2 приймачів є ресивер SkyPrime V T2 . За своїми можливостями він не поступається іншим, більш дорогим пристроям і виконує основні функції:

  • прийом і запис відкритих цифрових телеканалів ефірного телебачення;
  • відтворення фільмів і кліпів;
  • перегляд фотографій у форматі JPG;
  • програвання аудіофайлів MP3.

Особливістю SkyPrime V T2 є можливість вертикальної або горизонтальної інсталяції на поверхні. Для цього в ресівері передбачені відповідні кріплення.

Зручно і меню ресивера. Навіть непідготовлений користувач зможе без прочитання інструкції налаштувати приймач. Швидке перемикання каналів, ручний і автоматичний пошук каналів, електронний телегід і функція Timeshift порадують власників SkyPrime V T2.

Окремо варто приділити увагу телевізійної ефірної антени , адже від її правильного підбору залежить стабільність прийому цифрових телеканалів. Основний принцип такий: якщо передавач знаходиться близько, то підійде і кімнатна антена, а якщо відстань велика - потрібно зовнішня спрямована антена з підсилювачем. Подача живлення для активної антени здійснюється з ресивера, дана опція активується в меню.

Максимальна вихідна дозвіл, яке підтримує ресивер - 1080p, що відповідає Full HD стандарту. Сигнал з таким дозволом можна отримати з HDMI виходу приймача. Якщо ваш телевізор оснащений тільки аналоговими відео-аудіо роз'ємами, то підключити його можна через «тюльпанчики».

Мультимедійні функції - запис і відтворення виконуються з використанням зовнішнього USB накопичувача. Підійде звичайна «флешка» або зовнішній USB жорсткий диск. SkyPrime V T2 програє всі популярні формати і розуміє поширені видеокодеки.

Ще одна перевага - зовнішній блок живлення на 5 В. Таке інженерне рішення істотно зменшує тепловиділення в самому ресівері і покликане спростити ремонт у разі виходу з ладу блоку живлення.

Купити цифровий ефірний приймач SkyPrime V T2, а також проконсультуватися з підбору підходящої антени можна в нашому інтернет-магазині.


Характеристики Simax HDTR 831 T2

Виробник: Simax
Операційна система: Пропрієтарна
Кількість тюнерів: 1
Стандарт DVB: DVB-T , DVB-T2
Стандарт стиснення: MPEG2 , MPEG4

Останні відгуки про Simax HDTR 831 T2

Переглянуті товари
Simax HDTR 831 T2 фото Simax HDTR 831 T2
Більше не випускається