Simax HDTR 831 T2


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
113711 Simax

Опис Simax HDTR 831 T2

Величезна популярність цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-T2 викликана в першу чергу доступністю даної послуги, а також чудовою якістю зображення, що отримується на Т2 приймачі. Доступність - це відсутність абонентської плати за прийняті телеканали, а також відносно невисока вартість Т2 приймачів.

Одним з найбільш бюджетних варіантів серед Т2 приймачів є ресивер SkyPrime V T2 . За своїми можливостями він не поступається іншим, більш дорогим пристроям і виконує основні функції:

  • прийом і запис відкритих цифрових телеканалів ефірного телебачення;
  • відтворення фільмів і кліпів;
  • перегляд фотографій у форматі JPG;
  • програвання аудіофайлів MP3.

Особливістю SkyPrime V T2 є можливість вертикальної або горизонтальної інсталяції на поверхні. Для цього в ресівері передбачені відповідні кріплення.

Зручно і меню ресивера. Навіть непідготовлений користувач зможе без прочитання інструкції налаштувати приймач. Швидке перемикання каналів, ручний і автоматичний пошук каналів, електронний телегід і функція Timeshift порадують власників SkyPrime V T2.

Окремо варто приділити увагу телевізійної ефірної антени , адже від її правильного підбору залежить стабільність прийому цифрових телеканалів. Основний принцип такий: якщо передавач знаходиться близько, то підійде і кімнатна антена, а якщо відстань велика - потрібно зовнішня спрямована антена з підсилювачем. Подача живлення для активної антени здійснюється з ресивера, дана опція активується в меню.

Максимальна вихідна дозвіл, яке підтримує ресивер - 1080p, що відповідає Full HD стандарту. Сигнал з таким дозволом можна отримати з HDMI виходу приймача. Якщо ваш телевізор оснащений тільки аналоговими відео-аудіо роз'ємами, то підключити його можна через «тюльпанчики».

Мультимедійні функції - запис і відтворення виконуються з використанням зовнішнього USB накопичувача. Підійде звичайна «флешка» або зовнішній USB жорсткий диск. SkyPrime V T2 програє всі популярні формати і розуміє поширені видеокодеки.

Ще одна перевага - зовнішній блок живлення на 5 В. Таке інженерне рішення істотно зменшує тепловиділення в самому ресівері і покликане спростити ремонт у разі виходу з ладу блоку живлення.

Купити цифровий ефірний приймач SkyPrime V T2, а також проконсультуватися з підбору підходящої антени можна в нашому інтернет-магазині.


Характеристики Simax HDTR 831 T2

Виробник: Simax
Операційна система: Пропрієтарна
Кількість тюнерів: 1
Стандарт DVB: DVB-T , DVB-T2
Стандарт стиснення: MPEG2 , MPEG4

Останні відгуки про Simax HDTR 831 T2

Переглянуті товари
Simax HDTR 831 T2 фото Simax HDTR 831 T2
Більше не випускається

График работы на странице Контакты. Магазины работают на выдачу заказов с сайта