Бездротовий тач-геймпад GameSir G6

10 серпня 2021

Були часи, коли портативні ігрові консолі були неймовірно крутими і унікальними. У наші дні у всіх і навіть у бабусі є смартфон в кишені, через що портативні ігрові приставки в чому залишилися в минулому. Але завжди чогось не вистачало.

Тому що остання відмінність між портативною ігровою консоллю і грою на цифровому сенсорному екрані - це відсутність фізичного контролера. Природно, у сенсорних екранів є свої переваги, але є і переваги фізичних контролерів. Люди не тільки краще розбираються в фізичних інтерфейсах, а й більш точні.

Gamesir G6

Мобільний ігровий тач-геймпад GameSir G6

GameSir G6 був розроблений спеціально для мобільних ігор, і спеціально для iPhone в тому числі. Загальна ідея, схоже, полягає в тому, щоб дозволити гравцям користуватися як перевагами сенсорного екрану, так і перевагами наявності реального аналогового геймпада в руці, не приносячи при цьому ніяких реальних жертв вашому сенсора. Хоча технічно ви можете зробити свій телефон трохи більше і менш портативним, підключивши геймпад.

Gamesir G6

Але якщо ви готові піти на цю жертву, немає ніяких сумнівів в тому, що наявність такого геймпада, як G6, надасть більш точний контроль над вашими діями в грі. При цьому це буде не тільки точність, але і своєчасність цих дій. Це майже загальне і універсальне перевага, до якого може отримати доступ практично кожен, за умови, що він почне використовувати геймпад.

Без вбудованої підтримки iPhone контролери можуть бути помилково прийняті за якийсь чит з точки зору гри. На жаль, це призводить до того, що багато гравців, що використовують несумісне обладнання, в кінцевому підсумку позбавляються доступу до деяких ігор, в які вони грають. Частково це пов'язано з тим, що наявність апаратних переваг перед іншими гравцями дійсно може зробити вашу гру. Але як з цим справляється G6?

Gamesir G6

Користувацький інтерфейс

G6 був розроблений спеціально для ігор FPS і MOBA. Звичайно, ви можете використовувати цей контролер, щоб грати в ігри типу «ферми». Але це було б трохи надлишковим в тих іграх, в які вже добре грати, використовуючи не що інше, як інтерфейс сенсорного екрану. Ні - це ігри в жанрах FPS і MOBA, які дійсно дозволяють використовувати на повну Gamesir G6.

Тому що в таких іграх наявність аналогового управління - дійсно велика перевага. Вони дозволяють домогтися більшої точності, ніж може коли-небудь досягти хтось, хто слабо тисне на екран. Вони також тримають ваші руки подалі від дисплея, щоб ви могли бачити, що відбувається навколо. Ясно, що це дуже вигідно в будь-якій кількості ігор, де вам потрібна ситуативна обізнаність.

Gamesir G6

В повністю висунутому вигляді цей контролер має розміри 17,3 x 10,9 x 4,3 см і важить близько 200 г. Це додає трохи ваги смартфону, коли ви тримаєте контролер, але це теж на краще. GameSir виконала велику роботу щодо врівноваження ваги цього контролера. Довжина кабелю становить 50 см.

Джойстик у G6 досить короткий. У коротуна є свої переваги і недоліки. Це непогано для ближнього прицілювання або для переміщення вашого персонажа з місця на місце. Але це не так добре, коли справа стосується прицілювання на великі відстані, як зі снайперської зброї. Коли ви цілитеся на великі відстані, то краще використовувати більш довгий джойстик. Було б непогано, якби цей джойстик можна було міняти місцями, але, на жаль, він зафіксований.

Кнопки ABXY не вимагають особливої ​​уваги. Кожна кнопка оснащена інтелектуальним механічним перемикачем, який після натискання надійно повертається на місце. Геймпад в основному слід тримати у лівій руці, але насправді він прикріплюється як до лівої, так і до правого боку дисплея.

Gamesir G6
Gamesir G6

На задній стороні контролера ви знайдете пари тригерних кнопок. Кожна має маркування L1, L2 і так далі. Не зрозуміло, чому вони визнали за необхідне позначити ліві тригери які знаходяться на лівій стороні при тому, що правих тут немає. Тому якщо ви забули, яка сторона ліва, написи допоможуть в цьому. Практично єдиний випадок, в якому це може бути корисно, - це коли дитина намагається налаштувати G6 на смартфоні.

Gamesir G6
Gamesir G6

В будь-якому випадку кнопки розташовані впритул до нижньої частини контролера. Оскільки під цими елементами управління немає ручки, як у справжнього ігрового геймпада, ви змушені стискати екран таким чином, щоб отримати доступ до кнопок ABXY, що трохи незручно. Хоча все залежатиме від розміру ваших рук. Якщо у вас руки середнього або меншого розміру, то ви, ймовірно, не зіткнетеся з якими-небудь проблемами пов'язаними з розміщенням кнопок. Але для людей з великими руками може знадобитися пристосовуватися до удержіваніяю екрану незвичним чином.

Підтримка обладнання та програмного забезпечення

Насправді є так звана технологія G-touch, яка робить ці кнопки більш придатними для ігор FPS. Ця технологія G-touch, коли частини геймпада технічно торкатються екрану, щоб керувати вашим персонажем в грі. Навіть якщо ви фізично не торкаєтеся екрану, коли ви натискаєте кнопку, це робить кнопка, змушуючи екран думати, що ви натиснули в певному місці. Саме так ви уникаєте бана в іграх, в яких такі речі заборонені.

Gamesir G6

Тригери мають швидке механічну дія, повертаючи їх на місце протягом частки секунди після натискання перемикача. Це забезпечує більш високу чутливість і меншу відстань переміщення. Вам практично не потрібно пригнічувати тригери, щоб вони активувалися, це повна протилежність відчуття, ніби кнопки м'які і не реагують.

Природно, кнопки повністю налаштовуються. Ви можете порівняти і перепризначити їх за необхідності.
Це можуть бути автоматичний вогонь, кидок і заміну спорядження одним натисканням. Геймпад має двоступеневу висувну конструкцію. Це дозволяє вам переміщати смартфон між двома сторонами і утримувати його в більш стабільному постійному положенні, утримуючи його та геймпад. Таким чином, ваш екран не буде тремтіти під час гри.

Gamesir G6

Бездротові підключення

Що стосується можливості підключення, як і слід було очікувати від пристрою, призначеного для обслуговування мобільних пристроїв, GameSir G6 був створений для повністю бездротового підключення. Це означає, що навкруги не звисають незручні кабелі, як це іноді буває. А бездротовий зв'язок здійснюється через Bluetooth 5, який є новітньою версією цього типу з'єднання.

Хоча функції Bluetooth зазвичай представляються як переважні для аудіопристроїв, Bluetooth 5 насправді відмінно підходить і для ігор. Це забезпечує виключно високу чутливість і малу затримку з'єднання між вашими смартфоном і геймпадом. В кінцевому результаті створюється враження, що ви граєте з проводовим геймпадом, у якого просто немає проводів.

Термін служби батареї

Контролер споживає близько 3 мА-г від наявної батареї. Це сміховинно мала кількість енергії, тому, незважаючи на те, що вбудована батарея трохи замала, вона все ж може працювати тривалий час. Скільки саме часу? Насправді, майже 80 годин безперервного ігрового процесу.

Gamesir G6

Ця оцінка може трохи скоротитися в залежності від того, скільки натискань в кінцевому підсумку буде зроблено за ці 80 годин. Цей час може скорочуватися в залежності від того, наскільки низька температура в приміщенні або на вулиці, де ви играти. Але якщо ви не в Арктиці, то все одно з великою часткою ймовірністю зможете грати як мінімум 70 годин.

Хоча, як і в будь-якому іншому пристрої, всередині якого знаходиться літій-іонна батарея, її показники рано чи пізно почнуть знижуватися і продуктивність знизиться. Однак, це можт статися тільки через кілька років, коли все одно на 40 з хвостиком годин для роботи її буде вистачати. ​​

Gamesir G6

А що ще?

Передбачається, що самі кнопки витримують близько 3 мільйонів натискань клавіш. На практиці це означає, що ви можете очікувати близько п'яти років дуже інтенсивного використання цього геймпада. Дуже інтенсивне означає використання контролера вдень і вночі, розряджаючи його знову і знову.

У більшості випадків виробники не рекомендують використовувати геймпад під час зарядки. Але мізерне енергоспоживання, необхідне для цього геймпада, допомогло змінити правила. GameSir G6 був спроектований таким чином, що ви можете заряджати його навіть під час гри. Це можна зробити, наприклад, заряджаючи від повербанка.

Gamesir G6

Ви також можете продовжувати використовувати дротяні навушники або гарнітури, навіть при використанні геймпада. Хоча, в залежності від моделі смартфона окажтеся, що розміщення порту може бути заблоковано.

Gamesir G6

На кінець

Що ж, в цілому можна нарахувати до 30 комбінації з усіх кнопок і маніпуляторів, які можна натиснути ще й запрограмувати у вигляді макросів. Це комбінація кнопок тригера на задній стороні, кнопок ABXY, кнопок C і Z, аналогового джойстика і стрілок. У вашому розпорядженні багато різних варіантів.

Невеликим недоліком є ​​відсутність функцій вібрації. Але, з технологічної точки зору, цей контролер на висоті. Bluetooth 5 забезпечує бездоганне бездротове з'єднання, яке ніяк не вплине на працездатність і смартфона і контролера. Самі кнопки і стики також досить гарні, тому що вони були спеціально розроблені за тими ж стандартами, які можуть бути на консольних геймпадах.