Найкраща антена до Т2

9 грудня 2021

Набридло платити кабельним провайдерам щомісячну абонплату і залишатися з тими самими каналами, які доступні в ефірній мережі абсолютно безкоштовно? Чи у вечірній час та вихідні неможливо переглядати телеканали через інтернет через постійне зависання? Якщо у вас одна з цих ситуацій, настав час перейти на альтернативу кабельному, супутниковому та інтернет-телебаченню – цифровому ефірному ТБ.

найкраща антена для т2

При підключенні ефірного телебачення перше, з чим ви зіткнетеся – вибором антени. На щастя, зараз є дуже багато хороших рішень. У нашій статті ми розповімо про те, яка антена краща для Т2. Давайте відразу перейдемо до нашого рейтингу та розглянемо найкращі ефірні антени для цифрового та аналогового ТБ.

Рейтинг Т2 антен

Найкраща антена для Т2 - це та, яка дозволить підтримувати стабільний телевізійний сигнал необхідної потужності. Не дивно, що в кожному випадку буде своя найкраща антена. Як показує практика, впевнений прийом краще забезпечують зовнішні антени для т2. Вони добре підходять, як для дальнього прийому сигналу ТБ, так і для установки в місцях з впевненою зоною покриття.

Вважають, що зовнішні антени працюють у районах із середнім рівнем сигналу, а великі потужні зовнішні антени – у районах із слабким сигналом.

T2Wave UHF 269

Перше місце у нашому рейтингу займає телевізійна антена на велику відстань T2Wave UHF 269. Досить великі габарити та продумана конструкція антени забезпечують високий коефіцієнт посилення – до 17 дБ. Антена чудово себе зарекомендувала для встановлення у місцях зі слабким та середнім рівнем сигналу.

антена Т2 для дальнього прийому T2Wave UHF 269

T2Wave UHF 269 – це потужна антена для Т2, призначена для прийому середніх та дуже слабких сигналів у діапазоні цифрового телебачення DVB-T2. Зі своїм завданням вона справляється дуже добре.

У базовій конфігурації антени не потрібне подання живлення. Однак у випадку великої відстані до ретранслятора, сигнал можна посилити шляхом встановлення антенного підсилювача для T2Wave UHF 269. Таке рішення дозволить збільшити рівень сигналу, що приймається, а також компенсувати втрати в телевізійному кабелі, якщо відстань від антени до телевізора занадто велика.

T2Wave UHF 269 має класичну, як для зовнішніх антен, конструкцію. Її найкраще встановити на щоглі або даху будинку, оскільки саме там вона прийматиме найкраще ТВ сигнал. Якщо ви маєте справу зі слабким прийомом, вам потрібна антена, встановлена ​​якомога вище і якнайдалі від дерев та інших перешкод.

Антена UHF 269 спрямована. Перед установкою вам важливо з'ясувати, де розташовані вежі, сигнали яких ви намагаєтеся приймати. З цим завданням чудово впорається сервіс AGSAT.T2Map.

Хвиля 2-24

Друге місце у нашому рейтингу займає ТВ антена Хвиля 2-24. Вона призначена для прийому телеканалів аналогового сигналу ДМХ діапазону та цифрового ТВ стандартів DVB-T/DVB-T2. Після переходу з аналогового на цифрове телебачення саме прийом останніх цікавить мешканців більшості міст та сіл України. Хоча деякі продовжують використовувати частоти ДМХ для своїх завдань.

зовнішня антена для т2 Хвиля 2-24

Як можна зрозуміти з назви конструкція антени – хвильовий канал. Дане конструктивне рішення дуже вдале для прийому ефірного телебачення. Хвиля 2-24 добре зарекомендувала себе у місцях, де сигнал недостатньо сильний. Має коефіцієнт посилення 16 дБ, не потрібне подання живлення. Численні елементи фокусують антену вздовж напрямку головного променя, що дозволяє їй добре справляється з перешкодами, які можуть вплинути на прийом.

При тестуванні антени на відстані 50 км від вежі Дорогожичі (Київ) антена показала відмінні результати. Вона успішно прийняла 32 цифрових канали DVB-T2, а загалом понад 50 телевізійних каналів зі стабільним зображенням.

World Vision Maxima L

Зовнішня телевізійна антена World Vision Maxima L для монтажу зовні будинку, підходить для районів із середнім та слабким рівнем сигналу мовлення. У тестах ця антена показала хороші результати, не дарма у нашому рейтингу вона посідає почесне третє місце.

Maxima L відрізняється високим коефіцієнтом посилення, гарний варіант для безперебійного прийому цифрового телебачення. Якісні комплектуючі забезпечують ефективну передачу цифрового сигналу.

зовнішня антена World Vision Maxima L

Для отримання максимальної кількості телепрограм, у тому числі високої роздільної здатності, слід точно направити антену на передавач. З метою зниження втрат при передачі сигналу від антени до телевізора або Т2 тюнера використовувати тільки якісний коаксіальний кабель і роз'єми.

Кімнатна антена з підсилювачем T2Wave City 69

На 4 місці нашого рейтингу кімнатна антена з підсилювачем T2Wave City 69. Хороша антена для прийому сигналу на невеликій та середній відстані від вежі.

Якщо ви живете неподалік ретранслятора і у вас були проблеми з іншими кімнатними антенами, то T2Wave City 69 може вирішити ваші проблеми. При цьому антена має невисоку ціну, а її розміри та дизайн легко впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення.

кімнатна антена з підсилювачем T2Wave City 69

T2Wave City 69 – це кімнатна антена з підсилювачем, у чорному пластиковому корпусі. При вертикальній установці, на підставці, що входить в комплект, ширина – 10,5 см, а висота – 23 см. Якщо встановити горизонтально, то антена схожа на саундбар. У будь-якому випадку вона виглядає набагато привабливіше, ніж більшість кімнатних антен, представлених на ринку.

Живлення антени 5 В здійснюється через телевізійний кабель довжиною 6 метрів, яким комплектується пристрій. Обов'язково увімкніть подачу живлення (зелений світлодіод на корпусі сигналізуватиме про отримане живлення), без нього характеристики антени дуже слабкі.

Eurosky ES-003

Замикає п'ятірку нашого рейтингу недорога антена Eurosky ES-003 із підсилювачем. Випускається у 2-х модифікаціях, обидві дозволять насолоджуватися висококласними телеканалами у цифровій якості без щомісячної плати чи підписки. Антена підійде для прийому телевізійних передач, включаючи роздільну здатність 1080p HDTV, з високою якістю зображення та звуку на відстані до 30-40 км від вежі мовлення. Звичайно, потрібно враховувати потужність передавача та можливі перешкоди у місці встановлення.

антенна Eurosky ES-003 с усилителем

Eurosky ES-003 – гарне рішення для встановлення в місцях із середнім та сильним рівнем сигналу. Невеликі габарити антени дозволять змонтувати її на балконі чи біля вікна. Міцна конструкція та матеріали дозволять витримати жорсткі умови експлуатації на відкритому повітрі.

Проста установка завдяки попередньо зібраній конструкції, легко фіксується у розкладному рефлектору і елементам, що защіпаються, і 75-омний узгоджувальний трансформатор на платі підсилювача. Живлення антени подається по телевізійному кабелю. Раніше ми писали, як подати живлення на антену. Виберіть зручну для себе схему живлення.

Оскільки антена вузьконаправлена, тобто вимагає точного налаштування на ретранслятор, використовуйте безкоштовний сервіс AGSAT.T2Map. Це ваш цифровий компас, який спрямовує вас до каналів високої чіткості в цифровій якості та ідеально вирівнює вашу антену.

Висновок

Телевізійні антени приймають канали зовсім не так, як програми для потокового мовлення за допомогою Wi-Fi або Ethernet на більшості сучасних смарт-телевізорів та приставок. Антена приймає сигнали з місцевих ретрансляторів – загальноукраїнські та регіональні телеканали.

Все, що ви отримуєте через телевізійну антену в Україні – абсолютно безкоштовно. Так що якщо ви не хочете платити за передплату на супутникове ТБ Viasat або Xtra TV, або ваше інтернет-з'єднання не дуже надійне – ефірний сигнал може бути хорошим варіантом.

У нашому рейтингу ми представили найкращі антени для Т2 за нашим досвідом та відгуками покупців. Сподіваємося, дана інформація допоможе вам прийняти правильне рішення та визначити, яку антену краще купити для телевізора.