Т2 тюнер з WiFi

17 липень 2018

Сучасні вимоги до Т2 тюнерів виходять далеко за рамки тільки прийому ефірного DVB-T / T2 телебачення. Від ресиверів потрібне відтворення мультимедійного контенту як з локальних носіїв, так і з мережі Інтернет, виконання функцій медіаплеєра або IPTV приставки. Виходить, що можливість підключення ефірного Т2 тюнера до Інтернет - одне з основних вимог при покупці DVB-T2 приставки.

Підключення до інтернет можна виконати за допомогою проводового з'єднання, якщо в ресівері є Lan-інтерфейс або бездротового - через вбудований або зовнішній USB WiFi адаптер .

Т2 тюнерів з вбудованим WiFi адаптером на ринку представлено чимало, найпопулярніші з них:

Тюнера з вбудованим WiFi

Як можна помітити - це все Т2 приставки на операційній системі Android , і можливості таких пристроїв в повній мірі розкриваються тільки при стабільному і швидкому каналі Інтернет.

Але і ціна на такі гібридні комбайни досить висока - від 2000 грн. і вище. Що ж робити, якщо потрібно купити Т2 тюнер з WiFi за ціною, набагато нижчою, ніж у перерахованих моделей? Вихід є - купувати ефірні Т2 ресивери в комплекті з сумісними USB Wi-Fi адаптерами .

Комплект Т2 тюнер + WiFi адаптер.

Перш ніж вибрати потрібний WiFi адаптер потрібно розуміти, що бездротове з'єднання по WiFi не настільки стабільно в роботі, як дротове. Тому з особливою ретельністю потрібно підійти до вибору USB WiFi адаптера.

підключення USB WiFi адаптера

Найбільшу популярність отримали адаптери на чіпах RT7601 і RT5370 . На нашому сайті у багатьох ефірних ресіверах можна купити комплект Т2 тюнер з WiFi адаптером зі знижкою. Так найпопулярніші на даний момент ресивери можна купити в комплекті і при цьому заощадити:

World Vision T62D з адаптером WiFi

Якщо з якоїсь причини хочеться вибрати інший USB WiFi адаптер, то варто самостійно зібрати такий комплект.

Вибір WiFi адаптера.

При виборі адаптера звертайте увагу на його конструкцію. Адаптери серії Nano краще використовувати, якщо Т2 тюнер розташований в безпосередній близькості від роутера , щоб максимально убезпечити вплив перешкод на рівень сигналу.

Добре себе зарекомендував адаптер Clonik Wi-Fi Nano 7601 . Перевага адаптерів Nano - це їх розмір, вони практично непомітні, але і більш вимогливі до рівня сигналу.

Якщо ж ресивер розташований на значній віддаленості від маршрутизатора або, наприклад, в іншій кімнаті, то в такому випадку свій вибір краще зупинити на адаптерах з антеною 2 або 5 дБ. Тут можна порекомендувати такі моделі USB WiFi адаптерів з антенами:

Якщо залишилися питання - задавайте їх у коментарях, удачі в виборі!